Sledujte štart Svetového pohára v alpskom lyžovaní a výkony Petry Vlhovej na obrazovkách RTVS
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 19.10.2022
Už túto sobotu 22. októbra odštartuje v rakúskom Söldene Svetový pohár v alpskom lyžovaní, na ktorom sa predstaví aj fenomenálna Petra Vlhová. RTVS odvysiela v priamom prenose obidve kolá pretekov v obrovskom slalome na :Športe. Vysielanie odštartuje štúdiom o 9.30 h, prvé kolo začne o 10.00 h a na druhé kolo sa diváci môžu tešiť od 13.00 h. Preteky budú môcť diváci sledovať aj online na webe www.rtvs.sk.


„V novej sezóne Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní odvysielame všetkých sedem ženských pretekov, ktoré sa budú konať na území Rakúska. Z mužského programu máme vysielacie práva na najdôležitejšie a najatraktívnejšie podujatia z rakúskych zjazdoviek. V októbri prinesieme obrovský slalom zo Söldenu, v ktorom by sa mali predstaviť aj bratia Žampovci, a v januári odvysielame oba zjazdy a slalom z Hahnenkammu v Kitzbüheli. Tešíme sa, že aj v tejto sezóne ponúkneme divákom RTVS jedinečný športový zážitok zo Svetového pohára s exkluzívnou expertnou spoluprácou s Veronikou Velez-Zuzulovou“ hovorí riaditeľ Sekcie športu RTVS Ján Žgravčák.

Štáb RTVS sprostredkuje divákom pri televíznych obrazovkách jedinečnú atmosféru a priame reakcie Petry Vlhovej aj priamo z dejiska vybraných pretekov. Divákov bude RTVS o týchto podujatiach informovať aj prostredníctvom televízneho a rozhlasového spravodajstva.


RTVS ponúkne divákom na :Športe tieto preteky zo Svetového pohára v alpskom lyžovaní:

22.10. (Sölden): ženy - obrovský slalom

23.10. (Sölden): muži - obrovský slalom

12.11. (Lech): ženy - paralelný slalom

28.12. (Semmering): ženy - obrovský slalom

29.12. (Semmering): ženy – slalom

10.01. (Flachau): ženy - slalom

14.01. (St. Anton): ženy - zjazd

15.01. (St. Anton): ženy - superobrovský slalom

20. 1. Kitzbühel: muži - zjazd

21. 1. Kitzbühel: muži - zjazd

22. 1. Kitzbühel: muži – slalom

24. 1. Schladming: muži – slalom


Bratislava, 17. október 2022, Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29958/sledujte-start-svetoveho-pohara-v-alpskom-lyzovani-a-vykony-petry-vlhovej-na-obrazovkach-rtvs/