Slavia a Slovácko budí zájem - přenosy z evropských pohárových soutěží lákají diváky na Sport1 a Sport2
Autor: KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 31.10.2022
Základní skupiny evropských pohárů finišují a fotbalová jízda na stanicích Spor1 a Sport2 nabírá na obrátkách. Zápasy pražské Slavie i Slovácka v Evropské konferenční lize UEFA vzbuzují značný zájem a přímé přenosy lákají velkou pozornost diváků. Utkání Slavie na půdě kosovského mistra Ballkani sledovalo ve čtvrtek 27. 10. až 66 tisíc diváků.


Každý hrací den Evropské ligy a Evropské konferenční ligy nabízejí stanice Sport1 a Sport2 široké portfolio těch nejlepších zápasů top evropských klubů. V každém kole pak mohou diváci sledovat i utkání jednoho z českých zástupců v EKL. Velmi poutavé jsou i zápasy top týmů, jako jsou Manchester United, Arsenal, AS Řím či Lazio. Souboj PSV – Arsenal v Evropské lize sledovalo více než deset tisíc diváků.

I závěrečné kolo, které se koná již tento čtvrtek 3. listopadu, přinese na Sport1 a Sport2 řadu skvělých přenosů. Prostor dostane souboj Partizanu se Slováckem, duel Feyenoord – Lazio či utkání Monaka s CZ Bělehrad. Diváci se mohou těšit i na tradiční studio se zajímavými hosty, Dominikem Rodingerem a Martinem Haškem.


Program čtvrtek 3.11.:

16:30 FK RFS – Fiorentina Sport1
16:30 Basaksehir – Hearts Sport2
18:30 Feyenoord – Lazio Sport1
18:45 Monaco – CZ Bělehrad Sport2
20:45 FK Partizan – Slovácko Sport1
21:00 AS Řím - Ludogorets Sport2
23:15 sestřihy hracího dne


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, SportM, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony.

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Jan Pácl, Key Account Manager, KNKTR, 31. 10. 2022

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/29978/slavia-a-slovacko-budi-zajem-prenosy-z-evropskych-poharovych-soutezi-lakaji-divaky-na-sport1-a-sport2/