Na telo ukončilo sezónu ako suverénne najsledovanejšia politická diskusia s rekordným ratingom
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 20.12.2022
Televízia Markíza v nedeľu 18. decembra 2022 odvysielala posledné vydanie politickej diskusnej relácie Na telo v tomto roku. Išlo o programovou zmenou operatívne nasadenú debatu, v reakcii na minulotýždňový pád vlády premiéra Eduarda Hegera. Na telo sezónu ukončilo ako suverénne najsledovanejšia politická diskusia na trhu a prekonalo ďalšie rekordy.


Moderátor Michal Kovačič včera v štúdiu privítal predsedu poslaneckého klubu OĽaNO Michala Šipoša, poslanca SaS Branislava Gröhlinga a generálneho manažéra strany Hlas-SD Matúša Šutaja Eštoka. Zaujímavá debata na horúce politické témy dosiahla v obchodne podstatnej cieľovej skupine rekordný jesenný rating 5,9 % a vysoko nadpriemerný trhový podiel 27,2 %.

Nedeľné Na telo pritiahlo k obrazovkám TV Markíza v rámci tejto jesene taktiež rekordných 451-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom v čase vysielania malo dosah až na 604-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Zvučka relácie Na telo sa v aktuálnej sezóne ozvala v pravidelnom nedeľnom vysielacom čase o 13:00 hod. celkom 16-krát, atraktívne diskusie si pripísali skvelý priemerný rating 4,9 % a trhový podiel 24,3 %. V priemere ich sledovalo 385-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Prvé vydanie Na telo po vianočnej prestávke odvysiela TV Markíza v nedeľu 8. januára 2023.

(Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA)


Lukáš Kočišek, PR manažér, PR oddelenie skupiny Markíza, 19. 12. 2022

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30053/na-telo-ukoncilo-sezonu-ako-suverenne-najsledovanejsia-politicka-diskusia-s-rekordnym-ratingom/