Show Jana Krause – 11. 1. 2022
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 03.01.2023

Muzikant Ondřej Brzobohatý, herečka Anežka Rusevová a topmodelka Karolína Mrozková se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. ledna ve 21.40 hod. na Primě.


Ondřej G. Brzobohatý – muzikant a herec. „Snažím se držet si určitou úroveň, v té nepolevit a postupem času z ní vytvořit standard. Tedy žádné písničkály, ale ryzí muzikály,“ vysvětluje Ondřej G. Brzobohatý, který v karlínském divadle po Slunce, seno, jahody připravuje Anděla Páně. K téhle novince složil hudbu a texty a působí tu i v roli supervizora. „Jsem spíš takový poradce, který čerpá ze zkušeností z dnes už velkého počtu představení, která jsem ať už v New Yorku, Londýně, Hamburku, Vídni, nebo třeba v Soulu navštívil. Mám velké štěstí, když můžu říct, že mým přítelem a člověkem, který mě i ve svém požehnaném věku dodnes svými radami obohatí, je John Kander, autor muzikálů Chicago či Cabaret. Takže se cítím být kompetentní k tomu, abych do toho mohl mluvit, a navíc to dělám z pozice člověka, který tento žánr miluje.“ Ondřejův rejstřík je ale daleko širší – skládá hudbu i pro další projekty, například pro animovanou verzi pohádky Pyšná princezna. A pravidelně ho můžeme vídat v zábavném pořadu Inkognito, kde známé osobnosti hádají nejrůznější povolání.


Anežka Rusevová – herečka, která je známá ze seriálů, z Divadla Bez zábradlí nebo ze Studia DVA. Miluje, když může lidi rozesmát a ujistit se, že práce herečky má smysl. Filmové role se jí zatím vyhýbají, přitom by si tak ráda zahrála nějakou historickou postavu nebo čarodějnici v pohádce. „Jsem optimista, všechno má v životě svůj čas,“ říká dcera herce Radana Ruseva a choreografky Marcely Benoniové. „Táta mi říkal ‚horečka‘ a tušil, že ve mně něco dříme. Brával mě s sebou do divadla i na dabing a doma pak trpělivě s maminkou sledoval moje představení v obýváku, na které si poslušně museli koupit vstupenky. Jako malá jsem se pořád pitvořila. Máma mi dnes říká: ,Ty nemáš z dětství jedinou fotku, kde by ses tvářila normálně‘,“ směje se sympatická herečka, která nedávno prošla velkou fyzickou proměnou – za pomoci nutriční poradkyně zhubla 20 kilo a podle svých slov omládla o 20 let.


Karolína Mrozková – investorka a topmodelka. Za sebou má reklamu na světové značky, objevila se na obálce časopisů Vogue nebo Elle a chodila na módních přehlídkách pro špičkové módní značky. V posledních letech ale rodačka z Prahy nastartovala úplně jinou kariéru – je z ní investorka do technologických firem, která se po pěti letech strávených v newyorském fondu přesouvá domů. Jako první žena se připojí k partnerům nejstaršího a nejúspěšnějšího českého fondu rizikového kapitálu. Pro někoho nečekaná kariéra snů, pro dvaatřicetiletou Karolínu logický krok. „Každá úspěšná modelka musí být především business ženou a mít tak potenciál uspět i v jiném oboru. Jakákoliv kariéra bez vize, plánu, zaměření a ambicí není dlouhodobá,“ říká.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. ledna ve 21.40 hod. na Primě.

Zítra – 4. ledna – si můžete připomenout reprízu se skvělými hosty: zpěvačkou Lenkou Filipovou, hercem Filipem Rajmontem a psychiatrem Alexandrem Nawkou.

Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 3. 1. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30072/show-jana-krause-11-1-2022/