Aplikácia služby touchTV od spoločnosti SATRO s.r.o. už aj na novších TV LG
Autor: SATRO , e-mail: info@satro.sk Přidané: 09.01.2023

Spoločnosť SATRO s.r.o. rozširuje dostupnosť svojej streamovacej platformy touchTV aj na ďalšiu radu smart TV značky LG. Spoločnosť ponúka službu touchTV dostupnú pre platformy Android, Android TV, iOS, iPadOS, tvOS a cez web aj na PC - je to služba „kedykoľvek & na čomkoľvek & kdekoľvek“.


„Zákazníci, ktorí majú zakúpené smart TV LG - ročník 2018 a novšie - so systémom webOS4.0 ~ 22, budú si môcť nainštalovať aplikáciu touchTV, priamo vo svojich TV z LG Store pod názvom „touchTVsatro“, hovorí Ing. František Kadúch, riaditeľ spoločnosti SATRO s.r.o. pre internet a pokračuje:

„Vďaka streamovacej aplikácii touchTV môžu naši zákazníci sledovať živé vysielanie až 70 staníc, z toho 58 z nich v HD kvalite. Okrem toho získajú možnosť vyberať si z ponuky troch programových balíčkov.“

V službe touchTV je automaticky aj prístup k archívu všetkých staníc 7 dní dozadu, na štyroch zariadeniach naraz. Novinkou v službe SATROdigital je možnosť bezplatného využívania doteraz spoplatnenej služby touchTV k TV (archív TV kanálov a živé vysielanie cez internet) v základnej verzii, t.j. na jedno zariadenie. Ak sa zákazníci neskôr rozhodnú využívať plnú verziu, t.j. sledovať touchTV k TV na štyroch zariadeniach, doplatia iba 1,00 EUR mesačne.

Aplikácia pre touchTV podporuje aj sledovanie vysielaného programu z mobilného zariadenia na TV prijímač alebo Android TV box cez Chromecast, resp. z iPhonu/iPadu cez Apple AirPlay.

Viac informácii sa zákazníci dozvedia na www.satro.sk, na fb spoločnosti SATRO s.r.o., alebo na Zákazníckej linke 0850 311 000.


Spoločnosť SATRO s.r.o., operátor káblovej televízie a dátových služieb, vznikla v roku 1992. Spoločnosť existuje na trhu už 30 rokov a stále patrí k najinovatívnejším spoločnostiam na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti na celom území západného Slovenska. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu pod názvom SATRO 12G „vzdušná optika“. Od novembra 2015 SATRO s.r.o. ponúka digitálnu televíziu prostredníctvom satelitu ako aj modernú aplikáciu touchTV.


Marek Michalík, Marketingový manažér, SATRO, 9. 1. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30078/aplikacia-sluzby-touchtv-od-spolocnosti-satro-s-r-o-uz-aj-na-novsich-tv-lg/