Divoké šelmy, akční hrdinové a golf. Únor na Skylinku vypadá slibně!
Autor: M7/Skylink/WS Czech , e-mail: info@skylink.cz Přidané: 31.01.2023
Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink má spoustu novinek. Co všechno diváky v únoru čeká? Od středy 1. 2. 2023 do středy 1. 3. 2023 jsou pro všechny zákazníky Skylinku volně dostupné dva programy: dokumentární National Geographic Wild a sportovní Golf Channel.


Tohle vypadá jako pořádně divoká zábava! National Geographic Wild se jako minulý rok bude každou únorovou neděli věnovat nejdivočejším kočkovitým šelmám – tvorům s velkolepou silou, divokostí a krásou, kterým hrozí vyhynutí. Na diváky čekají působivé a silné příběhy se lvy, tygry, gepardy a leopardy ze všech koutů světa. Zatnout drápky s National Geographic Wild je opravdu jednoduché.

National Geographic Wild je dostupný také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku.

Sportovní program Golf Channel nabídne exkluzivní přenosy z nejprestižnějších golfových sérií na světě a nebudou chybět ani týmové soutěže nebo zpravodajství z golfového světa.
Z programové nabídky bude k 31. 1. vyřazen lifestylový program CANAL+ Domo.

Již na konci února se mohou zákazníci těšit na nový program z rodiny Canal+ se zaměřením na akční žánr – CANAL+ Action. Diváky budou čekat filmy a seriály, které jim svým napětím a akčními scénami vyrazí dech. Mnohé z nich budou mít v České republice a na Slovensku premiéru. Chybět nebude ani oblíbená klasika. Více informací již brzy.


Technické parametry pro naladění programů:

Program: NatGeo Wild Golf Channel
Pozice ve FastScanu: 125 108
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz 12 012 MHz
Polarizace: vertikální vertikální
FEC: 2/3 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK DVB-S2/8PSK
Pilot: OFF OFF


PR M7 Group, Marek Němec, Head of Client Services, WSCzech, 31. 1. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30110/divoke-selmy-akcni-hrdinove-a-golf-unor-na-skylinku-vypada-slibne/