CANAL+ Action odstartuje za týden na Skylinku
Autor: M7/Skylink , e-mail: info@skylink.cz Přidané: 23.02.2023


Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink přináší podrobnosti o spuštění nové stanice CANAL+ Action a přeladění.


Na co se můžou diváci těšit? Nová stanice CANAL+ Action nadchne všechny milovníky napětí, odvážných přestřelek a hrdinných soubojů. Můžete se těšit na novinky v podobě akčních seriálů a filmů, které budou mít právě na stanici CANAL+ Action svou slavnostní premiéru. Své místo v programu budou mít jak evropská tvorba, tak klasika s Brucem Willisem, Jasonem Stathamem a dalšími oblíbenými tvářemi.


Jak CANAL+ Action naladit?

Vzhledem k tomu, že zákazníci Skylinku používají pro satelitní příjem nejrůznější typy přijímacích zařízení, která se při spuštění nových programů chovají odlišně, připravili jsme pro ně několik základních rad.


Satelitní přijímače a TV s funkcí FastScan

Zákazníci, kteří pro příjem Skylinku používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí. Na dočasné pozici 25 už nyní uvidí trailer s ukázkou pořadů, které budou na programu CANAL+ Action ke sledování již od 28. 2. 2023. Jestli má přijímací zařízení funkci FastScan, mohou zákazníci zjistit zde.


Přijímače a TV bez funkce FastScan

Zákazníci, jejichž satelitní přijímač není funkcí FastScan vybaven, si mohou CANAL+ Action naladit manuálně a použít níže uvedené parametry. Více informací o ladění programů uvádíme zde.


Dne 28. února pak proběhne aktualizace pořadí většiny programů ve FastScanu. CANAL+ Action se zařadí na pozici číslo 5.


Skylink Live TV

V internetové televizi Skylink Live TV dojde k zařazení a spuštění stanice CANAL+ Action také 21. 2. 2023. Žádná manipulace ze strany zákazníků není zapotřebí a mohou si užít nový program.


Technické parametry pro naladění programů:

Program: CANAL+ Action

Pozice ve FastScanu: 25

Satelit: Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 973 MHz

Polarizace: vertikální

FEC: 2/3

Symbolová rychlost: 29 900 kS/s

Norma: DVB-S2 / 8PSK

Pilot: OFF


PR M7 Group, 23. 2. 2023
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30146/canal-action-odstartuje-za-tyden-na-skylinku/