Rádio_FM otvorí festival Sharpe jedinečnou Sharpe Rádio_FM Night
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 20.04.2023
Rádio_FM a showcasový festival Sharp sa spoja, aby blížiaci sa ročník otvorili spoločnou Sharpe Rádio_FM Night. Súčasťou festivalu sú od roku 2018 vystúpenia nádejných domácich aj zahraničných umelcov spolu s konferenciou, na ktorej sa zúčastňujú hudobní profesionáli z celej Európy.


Sharpe Rádio_FM Night 2023 sa uskutoční vo štvrtok 20. apríla 2023 v priestoroch bratislavskej Novej Cvernovky ako otvárací večer festivalu Sharpe. Tento večer sa bude niesť v znamení špeciálnych koncertov ostrieľaných slovenských hudobných mien známych aj z vysielania Rádia_FM.

„Rádio_FM objavuje a podporuje novú hudbu, a tak je spojenie s festivalom Sharpe logickým vyústením našej spoločnej spolupráce. Mám radosť, že slovenskí hudobníci sa počas štvrtkového večera Sharpe Rádio_FM Night predstavia v špeciálnych úpravách svojich vystúpení,“ upresňuje intendantka Rádia_FM, Janka Imrichová.

Line-up Sharpe Rádio_FM Night budú tvoriť tri špeciálne vystúpenia. O 20.00 h vystúpi kapela Lash & Grey, ktorá zahrá aj niektoré z nových skladieb, ktoré ešte neboli vydané so špeciálnym hosťom ako Lash & Grey a Strings. Nasledovať bude audiovizuálna show multitalentovaného hudobného experimentátora FVLCRVMa. Večer zavŕši DJ a producent Blame Your Gener, ktorý nedávno získal ocenenie Radio_Head Awards 2022 v kategórii elektronická hudba. Zahrá live DJ set so špeciálnymi hosťami.

Festival Sharpe bude následne pokračovať do soboty 22. apríla. Jeho súčasťou bude aj Rádio_FM Stage.


Line-up Sharpe Rádio_FM Night:

19: 30 Doors open

20:00 – 21:00 Lash & Grey with Strings

21:40 – 22:40 FLVCRVM AV show

23:20 – 00:20 Blame Your Genes with guests


Bratislava, 19. apríl 2023, Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30234/radio-fm-otvori-festival-sharpe-jedinecnou-sharpe-radio-fm-night/