Stanice HBO ve Skylink Live TV a další květnové novinky
Autor: M7/Skylink , e-mail: info@skylink.cz Přidané: 02.05.2023
Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink informuje o programech HBO ve Skylink Live TV a květnovém volném vysílání CANAL+ Action a National Geographic


Novinky ve Skylink Live TV

V úterý 2. 5. 2023 byly do programové nabídky internetové televize Skylink Live TV přidány stanice HBO, HBO2 a HBO3. Zákazníci, kteří mají předplaceny balíčky HBO Standard nebo HBO MaxPack, tak získávají možnost sledovat i tyto programy nejen na satelitu, ale i ve Skylink Live TV.


Zákazníci, kteří chtějí tyto programy sledovat pouze v internetové televizi, si mohou předplatit

· nový balíček Kombi+ HBO za 499 Kč

· nebo balíček HBO za 199 Kč, který je možné dokoupit pouze k některému ze základních balíčků Mini/Smart/Multi a nelze ho zakoupit samostatně.

Diváci tak získají možnost sledovat jakýkoliv film nebo seriál živě, ze 7denního archivu nebo si pustit právě běžící pořad od začátku. Součástí obou balíčků je i přístup ke službě HBO Max.


Volné vysílání

I v květnu pokračuje volné vysílání stanice CANAL+ Action, která již 11. května představí první horkou seriálovou novinku Django, již odvysílá v české premiéře. Ve 20:05 čekají na diváky rovnou dva díly moderního westernu s hvězdným obsazením.

National Geographic se v pětidílné sérii UFO: Zkoumání fenoménu bude celý květen zabývat možnou existencí záhadných objektů, které byly spatřeny na obloze. S populárním vědeckým kanálem diváci poodhalí roušku tajemství a budoucnosti v pořadu Kosmos: Možné světy.

Obě stanice, CANAL+ Action i National Geographic, jsou díky volnému vysílání dostupné také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku.


Technické parametry pro naladění programů:


Program: CANAL+ Action National Geographic

Pozice ve FastScanu: 5 70

Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 973 MHz 12 090 MHz

Polarizace: vertikální vertikální

FEC: 2/3 2/3

Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s

Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK

Pilot: OFF OFFPR M7 Group, 2. 5. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30251/stanice-hbo-ve-skylink-live-tv-a-dalsi-kvetnove-novinky/