Show Jana Krause – 24. 5. 2023
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 22.05.2023

Herec Aleš Háma, zpěvák Majk Spirit a herečky Rozálie Prachařová, Josefína Prachařová a Sofie Höppnerová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. května ve 21.35 hod. na Primě.


Aleš Háma – oblíbený herec, moderátor a muzikant, který před pár dny oslavil padesátiny. Většina ho má zafixovaného jako baviče, který umí udělat legraci, klidně i ze sebe samotného. Jdou mu fóry hned od pusy, nebo nad nimi musí přemýšlet? „Většinou je to takový kompromis. Některé vtipy si chystám dopředu, aby měly pointu, nepovažuji se úplně za baviče, neumím jen tak přijít před lidi a začít ze sebe sypat frky a veselé věci. Spíš se snažím znadhlednit a zhumornit to, co je potřeba normálně sdělit. Samozřejmě, že hodně věcí člověka napadá na místě, zvlášť když má parťáka, takže je to tak padesát na padesát.“ Ve znamení pětky a nuly proběhnou i Alešovy následující měsíce – narodil se totiž v květnu roku 1973.


Majk Spirit – slovenský rapper, který se chystá přestěhovat do Prahy. Má novou desku s názvem Playlist, nový klip a taky novou image – delší vlasy a k tomu vousy. „Je to pozůstatek mého pobytu v Thajsku, kde jsem byl na dovolené. Ostrovní styl a la Robinson Crusoe se líbí mně i manželce, teď uvidíme, co na to fanoušci,“ říká hvězda slovenského rapu Majk Spirit, vlastním jménem Michal Dušička, jehož klipy mají miliony zhlédnutí a skladby desítky milionů přehrání. V Česku ho teď budeme vídat častěji – v létě se i s rodinou hodlá přesunout do Prahy.


Rozálie Prachařová, Josefína Prachařová a Sofie Höppnerová – dcery známých herců, které kráčejí v jejich stopách. Ten nápad se zrodil během jedné noci na chatě, kde se sešly sestry Rozálie a Josefína (dcery Lindy Rybové a Davida Prachaře) a jejich kamarádka Sofie (dcera herečky Ivany Jirešové). Byť žádné z nich není ještě ani dvacet, povedlo se jim dát dohromady výjimečný projekt – divadelní hru s názvem Vina Vína, která se hraje v pražském Divadle v Celetné a oslovuje současnou mladou generaci.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 24. května ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 19. 5. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30280/show-jana-krause-24-5-2023/