Trestu nikdo neunikne, v červnu vítězí na CBS Reality spravedlnost
Autor: KNKTR/CBS , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 11.06.2023
Každý, kdo rád sleduje detektivky, by si neměl nechat ujít červnovou nabídku televizní stanice CBS Reality. Scénáře těchto seriálů totiž napsal sám život a dějí se všude kolem nás. Ať už se jedná o machinace s veřejnými financemi nebo jiné trestné činy, spravedlnost si pachatele najde.


Veřejné finance pod drobnohledem

Británie přichází každoročně o více než 50 miliard liber, které končí v kapsách těch, jež zneužili svou pravomoc. Jedná se o peníze z veřejných rozpočtů, kam spadají školy, zdravotnictví a mnoho dalších oblastí. Vznikla tak speciální jednotka vyšetřující tyto úniky ve veřejných financích a také dokumentární seriál Fraud Squad mapující její činnost, jehož pátou sérii odvysílá v červnu CBS Reality. Tým vyšetřovatelů si posvítí na každého, kdo svým nekalým chováním připravuje o peníze svou zem, a tedy i všechny její obyvatele. Někde je to pašerák cigaret, kterému se rozhodně nechce platit daně, jindy zase podvodník vydávajíc se za svobodnou matku, jenž si takto přišel na dávkách na 100 tisíc liber. Pozornosti vyšetřovatelů neunikl ani vedoucí ordinace praktického lékaře, jemuž v kapse skočilo více než 40 tisíc liber z NHS za falešně vykázané hodiny a přesčasy.

Toto je pouhý zlomek případů vyšetřovacího týmu, jehož práci sleduje Michelle Ackerleyová v seriálu Fraud Squad. Mnohdy budete žasnout nad vynalézavostí podvodníků a nevěřícně kroutit hlavou, jak je něco takového vůbec možné.

Odhalování zločinů probíhá každý všední den od 14:20 hod. a 21:00 hod. na CBS Reality a od 10. června 2023 také v reprízách také vždy v sobotu a v neděli od 10:10 hod. a 20:10 hod.


Ve jménu spravedlnosti

Kde jinde by měli skončit pachatelé trestných činů než před soudem. Ze soudní síně soudkyně Judy si každý z nich odnese spravedlivý trest. Bývalá soudkyně newyorského rodinného soudu Judith Sheindlinová je známa svou schopností proniknout k jádru problému a najít řešení pro oběti nespravedlnosti.

Tato jedinečná dáma působí jako skutečný morální kompas a na CBS Reality můžete být svědky jejích případů každý všední den od 10:35 hod. a 18:55 hod. v již 21. řadě seriálu Soudkyně Judy. Opakované stání se koná vždy v sobotu a v neděli od 13:30 hod.

Dostavte se včas!


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 7. 6. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30313/trestu-nikdo-neunikne-v-cervnu-vitezi-na-cbs-reality-spravedlnost/