Slovenskou reprezentaci čekají další boje o EURO 2024, duel v Lichtenštejnsku uvidí diváci Sport1
Autor: AMC/KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 18.06.2023
Dva zápasy, čtyři body a příjemné druhé místo ve skupině za favorizovanými Portugalci. To je výchozí pozice slovenského národního týmu před další důležitou reprezentační pauzou, která začíná už tento týden. V boji o evropský šampionát konaný v Německu může rozhodovat každé utkání. Sport1 tentokrát nabízí přímý přenos z duelu v Lichtenštejnsku.


Zatímco Portugalci v čele s ikonickým Cristianem Ronaldem dle očekávání vedou kvalifikační skupinu J, Slovensko první část kvalifikace zvládlo taktéž bez porážky. V úvodním kole v Trnavě sice přišla nečekaná remíza 0:0 s Lucemburskem, nicméně druhé utkání s největším rivalem v boji o druhé postupové místo, Bosnou a Hercegovinou, zvládlo Slovensko vyhrát o dva góly.

Před dalším, tentokrát venkovním dvojduelem je tak nálada v kabině národního týmu pozitivní. Utkání na Islandu může částečně odsunout z cesty dalšího adepta na druhé postupové místo, Sport1 ovšem nabídne následující duel na půdě nevyzpytatelného Lichtenštejnska. To zatím ve dvou zápasech nezískalo ani bod a bude chtít tým Francesca Calzony výrazně potrápit.

Přímý přenos z utkání bude k vidění v úterý 20. června včetně předzápasového studia a kvalitního slovenského komentáře. Přímo ve studiu ho navíc doporovodí více než stonásobný slovenský reprezentant a bývalý hráč Liverpoolu, Martin Škrtel. A nejinak tomu bude i v pozdimní části kvalifikace, kdy se bude definitivně rozhodovat o finální podobě tabulky a Sport1 nabídne domácí odvetu s Lichtenštejnskem a exkluzivní zápasy s Portugalskem a Bosnou a Hercegovinou.


Následující program zápasů slovenské reprezentace na Sport1:

20. 6. 2023 Lichtenštejnsko – Slovensko
11. 9. 2023 Slovensko – Lichtenštejnsko
13. 10. 2023 Portugalsko – Slovensko
19. 11. 2023 Bosna a Hercegovina – SlovenskoO AMC NetworksInternational - Central and NorthernEurope

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se zaměřují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný na celé řadě platforem, včetně HD služeb, a nabízí verze pro mobilní telefony. AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také tak populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 14. 6. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30324/slovenskou-reprezentaci-cekaji-dalsi-boje-o-euro-2024-duel-v-lichtenstejnsku-uvidi-divaci-sport1/