Voyo prinesie ďalšie atraktívne zápasy kvalifikácie Európskej konferenčnej ligy a Ligy majstrov
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 09.08.2023

Aj v najbližších dňoch čakajú futbalových fanúšikov na Voyo zápasy plné napätia. Okrem víkendových slovenských stretnutí v Niké lige má Voyo pripravené ďalšie futbalové lahôdky.


Už vo štvrtok 10. augusta ponúkne Voyo prvý zápas 3. kola kvalifikácie Európskej konferenčnej ligy UEFA. Bude to súboj medzi aktuálnym lídrom poľskej Ekstraklasy Lech Poznaň proti Spartaku Trnava. Komentátorom zápasu bude Andrej Zvolenský a spolukomentátorom Stanislav Angelovič. Zápas odvysielame na Voyo vo štvrtok 10. augusta od 20:00 hod.

V utorok 15. augusta odvysiela Voyo ďalšie atraktívne stretnutie. Sily si v odvetnom zápase 3. kola kvalifikácie Ligy majstrov zmerajú Maccabi Haifa a Slovan Bratislava. Stretnutie slovenského šampióna v boji o najprestížnejšiu európsku klubovú súťaž odštartuje v utorok 15. augusta o 19:00 hod. Komentátorom zápasu bude Marián Červenka, spolukomentovať bude Juraj Piroska.

TV upútavka na zápas Lech Poznaň – Spartak Trnava: https://youtu.be/A2WFUDGOK44

TV upútavka na zápas Maccabi Haifa – Slovan Bratislava: https://youtu.be/x9XXYJ35NIw


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 9. 8. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30395/voyo-prinesie-dalsie-atraktivne-zapasy-kvalifikacie-europskej-konferencnej-ligy-a-ligy-majstrov/