Skupina Markíza: Jeseň 2023 plná skvelých príbehov pre všetkých
Autor: TV Markíza , e-mail: info@markiza.sk Přidané: 24.08.2023
Skupina Markíza si stabilne zachováva svoje miesto na čele slovenského televízneho trhu a kontinuálne posilňuje svoju líderskú pozíciu. Naše programy si udržiavajú vysokú sledovanosť a dôveru divákov, čo je pre nás nesmierne povzbudivé a zaväzujúce. Sme hrdí na to, že sa nám uplynulú jar opäť podarilo priniesť kvalitný obsah a zaujať našu vernú divácku základňu. Naše tváre a projekty tak opäť zapĺňali titulné strany novín a časopisov a my sa vám aj touto cestou chceme úprimne poďakovať za vynikajúcu spoluprácu.


Poľaviť sa rozhodne nechystáme ani túto jeseň. Markíza prinesie nové série obľúbených seriálových hitov Mama na prenájom, Dunaj, k vašim službám, Pán profesor a Výnimočná Nikol. S premiérovými časťami budú pokračovať aj úspešné reality šou Farma, Na nože a Utajený šéf. Pripravené máme tiež úplné novinky s názvami Možné je všetko a Jama levova, ktoré sú adaptáciami celosvetovo úspešných formátov. Samozrejme, chýbať nebudú ani všetky spravodajské a publicistické programy, pričom top udalosťou budú nepochybne predčasné parlamentné voľby.


Pestrá a bohatá bude aj jesenná programová ponuka našich ďalších televízií Doma, Dajto a Markíza KRIMI. Veľkú pozornosť venujeme tiež nášmu online portfóliu, vlani prešiel redizajnom spravodajský portál TVnoviny.sk a tento rok vo februári aj televízny portál Markiza.sk, ktorý do seba integroval bezplatný videoarchív Markíza Plus. Samostatnou kapitolou úspechu je streamovacia služba Voyo, ktorú si už na Slovensku a v Česku predpláca viac než 570 000 ľudí a na jeseň prinesie ďalšie exkluzívne programy či atraktívne reality šou. Priebežne modernizujeme tiež naše mobilné aplikácie a HbbTV.


Showreel jesennej ponuky skupiny Markíza: https://youtu.be/piu5zGKv3q0

Showreel jesennej ponuky streamovacej služby Voyo: https://youtu.be/IR6kKZj1SV0


Lukáš Kočišek, PR manažér, MARKÍZA - SLOVAKIA, 24. 8. 2023
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30413/skupina-markiza-jesen-2023-plna-skvelych-pribehov-pre-vsetkych/