Show Jana Krause – 6. 9. 2023
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 02.09.2023

Zpěvák Richard Müller, influencerka Ema Müllerová a herci Emma Smetana a Robert Urban se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 6. září ve 21.35 hod. na Primě.


Richard Müller – legenda slovenské i české hudební scény. Má za sebou úspěšné letní turné s názvem Čierna labuť, biela vrana i týdny, kdy se kvůli komplikacím po zranění kotníku musel obejít bez milované muziky a koncertování. „Co nás nezabije, to nás posílí. Pro někoho je to možná banální, ale pro mě velmi moudrá a pravdivá fráze,“ říká za pár dní dvaašedesátiletý zpěvák, který dospěl k tomu, že všechno, čím si prochází, vnímá jako lekci. „Všechny ty situace považuji za potřebné. Jsou tu od toho, abych se poučil. I díky tomu je můj dnešní život mnohem klidnější a spokojenější.“ A které ze svých mnoha oceňovaných alb má nejraději? „Vždycky to poslední!“


Ema Müllerová – oblíbená influencerka, která dokazuje, že není jen dcerou slavných rodičů. Ve čtrnácti začala s modelingovou kariérou, v šestnácti se rozhodla odejít do zahraničí. Dnes dcera zpěváka Richarda Müllera a moderátorky Soni Müllerové žije v Paříži, působí v oblasti módního PR, a zároveň se věnuje svému instagramovému účtu zaměřenému na ženské sebevědomí a sebelásku. „Jsme náladové, citlivé, plné hormonů. Všechno prožíváme, nad vším přemýšlíme, máme hlasité životy, a ještě ukřičenější pocity. Ale bez toho bychom to přece nebyly my. Konec konců, být ženou je super.“


Emma Smetana a Robert Urban – herci z nového seriálu Eliška a Damián. „Hned první natáčecí den jsme hráli první náznaky zamilovanosti, a kupodivu jsme u toho nebyli nijak rozpačití,“ říkají představitelé Elišky a Damiána, hlavních postav dvanáctidílného pohádkového příběhu s dobrým koncem. Ten právě odstartoval na televizních obrazovkách a mimo jiné vypráví o cestování časem. Chtěli by ho zažít? „Klidně bych si odskočila do šedesátých let, třeba na Woodstock,“ prozrazuje Emma, kterou známe také jako zpěvačku, moderátorku a maminku dvou dcer. „A já bych se přidal,“ přitakává Robert Urban, kterého nedávno jeden lifestylový magazín zařadil mezi patnáct nejhezčích herců Česka.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 6. září ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 1. 9. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30427/show-jana-krause-6-9-2023/