Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Neděle • 23.06.2024 - 04:18:58   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Z domova | Články
 

Programovou ředitelkou skupiny Prima se stává Alex Ruzek

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 07.09.2023Novou programovou ředitelkou skupiny Prima se od 13. září stává Alex Ruzek, dlouholetá programová ředitelka skupiny Nova. Ta na pozici střídá dosavadního programového ředitele skupiny Prima Romana Mrázka. O jeho dalším působení na Primě se aktuálně jedná.


„Rád bych Romanovi poděkoval za velký kus cesty, který s Primou ušel. Za jeho desetileté působení na pozici programového ředitele jsme spustili šest tematických kanálů, počínaje dokumentárním kanálem Prima ZOOM a reality kanálem Prima SHOW konče. Díky programové profilaci jednotlivých vysílacích slotů jsme ve sledovanosti úspěšně dohnali komerční konkurenci a stali se jedničkou na trhu u dospělých diváků. Aktuálně s Romanem diskutujeme o jeho nové pozici, kde by zúročil své dlouholeté zkušenosti, a zároveň by se věnoval novým oblastem mediálního prostředí,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

„V dnešní dynamické době, kdy se svět lineární televize úzce prolíná se streamovacími platformami, nastal čas pro nastavení nové programové strategie. Alex Ruzek bude díky svým bohatým zkušenostem jak z lokálního trhu, tak i ze zahraničního působení výraznou posilou našeho týmu. Věříme, že její skvělá orientace v oblasti trendů ve tvorbě videoobsahu posílí v dlouhodobém horizontu naši pozici na českém trhu,“ dodává Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

„V průběhu posledních let jsem z pohledu konkurence sledovala skvělou práci, kterou skupina Prima odváděla a díky níž kontinuálně roste. Mým cílem bude nyní v tomto trendu pokračovat a nadále posilovat pozici lídra na trhu. Těším se, že přispěji k jasnější programové strategii, která bude ještě lépe akcentovat obsah a témata, jež chtějí dnešní diváci vidět, nehledě na způsob, jakým videoobsah konzumují,“ říká Alex Ruzek, nová programová ředitelka skupiny Prima.

Alex Ruzek se v mediálním prostředí pohybuje již téměř dvě desetiletí, z toho více než dekádu působila na pozici programové ředitelky skupiny Nova. Profesní zkušenosti předtím sbírala i na pozici generální ředitelky česko-slovenské verze MTV nebo na postu manažerky pro finanční plánování a analýzu v rámci londýnské pobočky skupiny CME. V minulosti dále pracovala pro investiční skupiny Credit Suisse First Boston nebo Tailwind Capital Partners/Thomas Weisel Capital Partners. Vystudovala Princetonskou univerzitu.


Gabriela Semová, vedoucí korporátní a interní komunikace, FTV Prima, 6. 9. 2023


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
09.09.2023 • V Bratislave sa bude konať jedinečný koncert Demovnica
08.09.2023 • Tisková zpráva z 14. zasedání RRTV, konaného dne 5. 9. 2023
06.09.2023 • 25 korun pro ČT: Vláda plánuje navýšit televizní poplatek a rozšířit okruh jeho plátců
31.08.2023 • Rádio Regina Západ pozýva svojich poslucháčov Deň otvorených dverí v priestoroch Slovenského rozhlasu
25.08.2023 • Tisková zpráva z 13. zasedání RRTV, konaného dne 22. 8. 2023
15.08.2023 • Zájem o sledování placené televize roste

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist