Novinka na Spektrum Home: Zahrady snů s Evou Borskou
Autor: KNKTR/Spektrum , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 15.09.2023
Zahrada je víc než jen zelená plocha obklopující váš dům. Je to vaše království, hřiště pro děti, místo setkání s rodinou a přáteli, ale také způsob vyjádření sama sebe. Ať už se vám líbí minimalistické designy nebo spíše tíhnete ke středomořské atmosféře levandulových polí, určitě si v novém pořadu Zahrady snů přijdete na své.


Nenechte si ujít premiéru pořadu již 16. září v 16:00 hod na televizní stanici Spektrum Home.


Zahrada jako forma umění

Moderátorka Eva Borská vás v rámci nové televizní série Zahrady snů provede anatomií zahradnického umění a představí působivé zahrady všeho druhu. Pořad elegantně kombinuje spojení pestré krásy přírody, estetiky a funkčnosti, což vytváří nejen pastvu pro oči, ale také obohacuje divácké vědomosti.


Nasajte inspiraci

Díky sérii Zahrady snů se snadno dostanete do světa majitelů zahrad a zahradních projektantů, kteří vám nastíní, jaká témata museli při realizaci projektů řešit, co je během ní potkávalo za problémy a jaké řešení bylo nakonec to nejefektivnější. Pod pokličku nahlédnete nejenom tvůrcům moderních a funkčních zahrad, ale také těm, kteří se nechali strhnout a inspirovat divokostí přírody. Jejich zkušenosti, vášeň pro práci a kreativita vám tak poskytne velké množství tipů, které se vám můžou někdy hodit.

To všechno vám Eva Borská ukáže na televizní stanicí Spektrum Home v novém pořadu Zahrady snů, na který se můžete těšit každou sobotu již od 16. září vždy v 16:00 na televizní stanici Spektrum Home. Nechte se pohltit inspirací a také proměňte svou zahradu v umělecké dílo!


O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se soustřeďují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný v celé řadě platforem, včetně HD služeb a nabízí verze pro mobilní telefony. 

AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com 


Veronika Ježková, Account Manager, KNKTR, 14. 9. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30455/novinka-na-spektrum-home-zahrady-snu-s-evou-borskou/