Show Jana Krause – 20. 9. 2023
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 17.09.2023

Zpěvák Ben Cristovao, kardiolog Petr Neužil a specialistky na smažený sýr Anna Lucie Helešic a Terezie Kučerová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. září ve 21.35 hod. na Primě.


Ben Cristovao – oblíbený zpěvák, který se po roce vrací do největší české koncertní haly. Během loňského dvouapůlhodinového koncertu v pražské O2 areně mimo jiné předváděl akrobatické kousky nad hlavami lidí, kráčel kolem nich na obřím pohyblivém plechovém lvovi a přivítal hned několik hostů. Čím překvapí letos? „Snažím se lidem ukazovat nové cesty a inspirovat je. Dělám show pro ně, ne pro sebe.“ říká šestatřicetiletý zpěvák. Program koncertu je zatím tajný, ale jedno je jasné – fanoušek brazilského jiu-jitsu, vegan a ochránce práv zvířat na něm opět předvede to nejlepší. A to včetně svojí fyzické kondice po nedávné náročné operaci ramene.


Petr Neužil – špičkový kardiolog a kardiochirurg. „Infarkt přijde nejčastěji nad ránem a v pondělí,“ říká primář Kardiologického oddělení Nemocnice na Homolce, který je známý nejenom svými schopnostmi (jako první udělal několik zákroků na srdci, které se pak začaly provádět v zahraničí), ale i svým neuvěřitelným nasazením – léčí, operuje, přednáší, cestuje po světě a taky mu vyšly dvě knihy. Jeho „pohonem” je nejenom vrozený elán a láska k medicíně, ale i káva. „Piju až 16 šálků denně. Kolegové říkají, že kdyby mi museli otevřít hrudník, našli by místo srdce balíky kávy.“


Anna Lucie Helešic a Terezie Kučerová – autorky blogu o smaženém sýru. Spojuje je nejenom přátelství, ale i česká klasika jménem smažený sýr. „Po jedné party nás napadlo, že bychom na smažáky mohly dělat recenze a hodnotit je, aby naši kamarádi věděli, kam na něj zajít.“ A tak vznikl instagramový účet Život ve strouhance, který se stal hitem. „Lidé se v komentářích dokážou kvůli sýru pohádat a hodně se teď řeší i jejich cena.“


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 20. září ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 15. 9. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30460/show-jana-krause-20-9-2023/