Říjnové novinky na freeSATu
Autor: M7/Skylink/WS Czech , e-mail: info@freesat.cz Přidané: 04.10.2023
Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy freeSAT informuje o říjnových novinkách. CANAL+ Action a knihovna CANAL+ nově od balíčku Smart. V úterý 3. října se balíček Smart rozrostl o další filmový kanál – CANAL+ Action, takže si ho užije více diváků freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 23,5°E . Zároveň je nově pro zákazníky s balíčky Smart a Multi v internetové televizi Skylink Live TV dostupná také knihovna CANAL+, která byla původně přístupná od balíčku Kombi+.


Volné vysílání

Od úterý 3. 10. 2023 do úterý 7. 11. 2023 budou pro všechny zákazníky freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 23,5°E volně dostupné dva programy.

Dokumentární program Spektrum, která uvede sérii Vzdušní bojovníci o letcích, kteří radikálním způsobem změnili vzdušné válčení, nebo dvoudílný dokument Jak se žije v ponorce.

Druhou volně dostupnou stanicí je CANAL+ Action, která nabídne adrenalinem nabité filmové trháky a dramatické seriály. V česko-slovenské premiéře pak 3. října uvede francouzský krimiseriál B.R.i. Policejní jednotka specializovaná na organizovaný zločin má co dočinění s gangy, které ohrožují celou Paříž. Podaří se jejím členům zachovat si své morální hodnoty, nebo budou muset sami přejít na stranu zločinu, aby s ním mohli bojovat?

Programy CANAL+ Action a Spektrum jsou dostupné také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku, ať už přijímají signál z Astry 3B nebo Thoru.


Technické parametry pro naladění programu:

Program: CANAL+ Action Spektrum
Pozice ve FastScanu: 5 80
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz 12 090 MHz
Polarizace: vertikální vertikální
FEC: 2/3 2/3
Symbolová rychlost: 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF OFF


PR M7 Group; Sylva Sulaimanová, Senior Account Manager, VS Czech, 3. 10. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30482/rijnove-novinky-na-freesatu/