Show Jana Krause – 1. 11. 2023
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 28.10.2023

Herečka Iva Pazderková, režisérka Andrea Sedláčková, jedenáctiletý ajťák Dominik Petr a tanečnice z Lúčnice se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. listopadu ve 21.35 hod. na Primě.Iva Pazderková – herečka, která se do povědomí diváků dostala coby blbá blondýna ze stand-up show Na stojáka, zářila v televizním pořadu, kde v hlavní roli byl zpěv, bojovala o přežití v nejdrsnější reality show světa a účastnila se soutěže Bikini fitness. „I přes obrovský strach z neznámého jdu do nových věcí. Často si předem myslím, že mi to nepůjde, ale vyzkouším to. Jinak by život nebyl zábava a já bych se nenaučila nic o sobě ani o světě,“ říká oblíbená herečka, kterou za pár dní uvidíme v nové české komedii Jak přežít svého muže. A pravidelně se objevuje i v divadle – třeba v muzikálu Slunce, seno, jahody, které uvádí Hudební divadlo Karlín, nebo v monodramatu Dnes večer ovuluji, kde hraje rovnou deset postav.


Andrea Sedláčková – spisovatelka a filmová režisérka. Život v Paříži kombinuje s Prahou a filmový svět s tím literárním. Andrea Sedláčková ale není jen režisérka, střihačka a spisovatelka, ale i badatelka, která se vydala po stopách světoznámé malířky Toyen. „Existovaly čtyři mýty, které malířka sama koncipovala: Dítě bez rodiny. Žena bez milostného vztahu. Tajemná bytost. Chudá umělkyně. Skutečnost byla následující: Dítě obklopené rodinou. Žena, která prožila mnoho milostných vášní. Ambiciózní a sveřepá bytost. Umělkyně, která si svojí prací uměla vydělat. A na všechno mám důkaz,“ říká.


Dominik Petr – jedenáctiletý ajťák. Mluví několika jazyky, nabízí softwarový servis počítačů a za vydělané peníze sám cestuje po Česku i do zahraničí (nejraději vlakem). Na tom by nebylo nic divného, kdyby nešlo o teprve jedenáctiletého školáka. „Nejčastěji se na mě obracejí lidi tak do čtyřiceti let, kteří chtějí obnovit nebo zálohovat data. Tyhle základní věci mě kdysi učila babička, která pracovala v lékárně. A zbytek jsem se doučil sám z internetu nebo počítačových časopisů, i když tam kolikrát píšou úplný blbosti.“


A jako speciální host se představí: tanečnice z legendární Lúčnice.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 1. listopadu ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 27. 10. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30517/show-jana-krause-1-11-2023/