O víkendu vrcholí Paris Masters
Autor: HBO Max EMEA/Eurosport , e-mail: info@warnermedia.com Přidané: 03.11.2023

Novak Djoković? Obhájce Holger Rune? Jannik Sinner? Nebo někdo další? Kdo vyhraje poslední letošní turnaj kategorie Masters? ParisMasters patří do kategorie ATP Masters 1000 a hraje se od 30. října do 5. listopadu ve víceúčelové sportovní hale Bercy Arena.


Carlos Alcaraz, Daniil Medveděv, Andrej Rubljov, podruhé Carlos Alcaraz, podruhé Daniil Medveděv, Jannik Sinner, Novak Djoković a Hubert Hurkacz – to jsou vítězové letošních turnajů kategorie ATP Masters 1000.

V Paříži není nouze o překvapení. Hned úvodní zápas nezvládli Carlos Alcaraz a Daniil Medveděv. Naopak Novak Djoković, stále na pozici světové jedničky, nezažil v úvodu turnaje komplikace, přestože se vrací po dlouhé pauze, na okruhu nehrál od vítězného finále US Open.

Novak Djoković je rekordmanem turnaje, z prvenství se radoval 6x, poprvé v roce 2009, naposledy předloni, když ve finále přehrál Daniila Medveděva.

Eurosport 2 vysílá z Paris Masters od čtvrtfinále kompletní program, finále bude 5. listopadu od 15:00 hod. Všechny zápasy turnaje je možné sledovat také na digitálních platformách Eurosport.com a Eurosport App.


Pavla Brožková, PR Czech Republic & Slovakia – HBO Max EMEA, 2. 11. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30527/o-vikendu-vrcholi-paris-masters/