Show Jana Krause – 15. 11. 2023
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 12.11.2023

Zpěvačka Marie Rottrová, herec Roman Štabrňák a rybář Matěj Houška se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. listopadu ve 21.35 hod. na Primě.


Marie Rottrová – oblíbená zpěvačka. „Pro mne to není dárek k narozeninám. Já se obdarovávám klidem. A ten mi takové velké vystoupení určitě nepřinese,“ říká s úsměvem jedna z nejpopulárnějších českých zpěvaček, která v listopadu slaví narozeniny a na konec prosince chystá speciální koncert v největší pražské areně – s kapelou, symfonickým orchestrem a řadou (zatím tajných) hostů. Aby se mohla plně soustředit, o vánočních svátcích jí bude pomáhat rodina. „Můj syn se postará o Štědrý den, já budu dělat maximálně bramborový salát. Hlavně svoje blízké poprosím, aby byli shovívaví,“ říká.


Roman Štabrňák – herec a kouzelník. Známe ho z divadla Studio DVA nebo ze seriálů, např. ZOO. Kromě své profese má ale ještě jednu vášeň. „Začalo to už v dětství, když jsem se díval v televizi na Televarieté. Daleko víc než cokoli jiného jsem hltal, když tam přišel jako host kouzelník.“ Později se přihlásil do Českého magického svazu a učil se obor od profesionálů. Co všechno dokáže vyčarovat? „Po jednom představení za mnou přišla malá holčička a chtěla vyčarovat fixy. Vzápětí vyslovila přání, že chce bratříčka. Co jsem zvládl, nechám bez komentáře.“


Matěj Houška – rybář a zálesák. „O velikost mi nejde. Jde o to, jak si vážím ryb, které ulovím v obtížných revírech nebo tam, kde se vyskytují jen zřídka,“ říká patnáctiletý rybář (jinak gymnazista). Na sociálních sítích má desítky tisíc fanoušků, kterým radí nejen to, jak na rybolov, ale i jak obstát v přírodě. „Jsou ale lidé, kteří by neměli u vody co dělat,“ dodává vážně.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 15. listopadu ve 21.35 hod. na Primě. Užijte si nové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 10. 11. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30543/show-jana-krause-15-11-2023/