RTVS vo štvrtok odvysiela kvalifikačný zápas EURO 2024, ktorý môže rozhodnúť o účasti slovenskej reprezentácie na ME
Autor: RTVS , e-mail: info@rtvs.sk Přidané: 16.11.2023
Slovákom na účasť na EURO 2024 v Nemecku chýba už iba jediný bod. Môžu ho získať už v zápase s Islandom, ktorý odohrá naša reprezentácia vo štvrtok 16. novembra v Bratislave. RTVS ponúkne zápas naživo divákom Jednotky a :Športu a taktiež poslucháčom Rádia Slovensko. Televízny priamy prenos zo štadióna na Tehelnom poli sa začne o 20:15 hod. Po skončení kvalifikácie pripravuje RTVS besedu v relácii O športe, ktorú futbaloví fanúšikovia uvidia na :Športe v pondelok 20. novembra o 20:15 hod.


Slovenská reprezentácia je už len krok od účasti na futbalových ME 2024 v Nemecku. V kvalifikácii ju čakajú posledné dva zápasy – vo štvrtok sa stretne na Tehelnom poli v Bratislave s Islandom a v nedeľu nastúpi v Zenici proti Bosne a Hercegovine.Na postup chýba nášmu národnému tímu už len jeden bod. Získať ho môže už vo štvrtkovom zápase, ktorý RTVS odvysiela naživo na Jednotke, :Športe a v Rádiu Slovensko.

Priamy prenos z Národného futbalového štadióne sa začne o 20:15 hod. štúdiom s moderátorom Ľubošom Hlavenom, ktorý privíta hostí Ladislava Borbélyho a Petra Ďuriša. Zápasom, ktorý má výkop o 20.45 h, budú divákov sprevádzať komentátor Marcel Merčiak a spolukomentátor Marián Zeman.

V pondelok večer si vystúpenie Slovenska v kvalifikácii ME 2024 zhodnotíme na :Športe v špecializovanej besede O Športe so začiatkom o 20.15 h.

RTVS prinesie všetky podstatné informácie a futbalové vysielanie aj v online prostredí na webe rtvs.sk. Na webe bude možné tiež sledovať štvrtkový zápas Slovensko - Island v priamom prenose.


Bratislava, 14. november 2023, Rozhlas a televízia Slovenska

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30549/rtvs-vo-stvrtok-odvysiela-kvalifikacny-zapas-euro-2024-ktory-m-ze-rozhodnut-o-ucasti-slovenskej-reprezentacie-na-me/