Prosincové novinky na Skylinku a freeSATu
Autor: M7/Skylink/WS Czech , e-mail: info@skylink.cz Přidané: 28.11.2023
Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink a freeSAT informuje o prosincových novinkách. Od úterý 5. 12. 2023 do úterý 2. 1. 2024 bude pro všechny zákazníky Skylinku a také pro zákazníky freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 3B na orbitální pozici 23,5° východně volně dostupná filmová stanice AMC.


Ta uvede čtvrtou, závěrečnou řadu oblíbeného seriálu Killing Eve a všech pět dílů filmové ságy Stmívání s Robertem Pattinsonem a Kristen Stewart nebo diváky pobaví klasickou komedií Ace Ventura: Zvířecí detektiv a vánoční pohádkou Grinch.

Program AMC je dostupný také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku, ať už přijímají signál z Astry nebo Thoru.


V úterý 5. 12. 2023 budou do internetové televize přidány další 3 stanice! Od balíčku Mini to jsou Nova Lady a hudební Rebel, od balíčku Smart sportovní Arena Sport 2.

Celý prosinec se zákazníci mohou těšit na soutěže o krásné ceny, které budou probíhat na sociálních sítích Skylinku – Facebooku a Instagramu – již od 1. prosince. Mezi hlavní ceny patří televize, půlroční předplatné balíčku Kombi+, zájezd na Premier League nebo třeba výhry, které potěší i ty nejmenší.

K 28. 11. bylo ukončeno vysílání stanice Skylink 7. Na této pozici se diváci mohou těšit již brzy na nový program CANAL+ Sport 2.


Technické parametry pro naladění programu:

Program: AMC
Pozice ve FastScanu: 46
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 934 MHz
Polarizace: vertikální
FEC: 3/4
Symbolová rychlost: 27 500 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: ONPR M7 Group; Sylva Sulaimanová, Senior Account Manager, WS Czech; doplněno satCentrum, 28. 11. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30573/prosincove-novinky-na-skylinku-a-freesatu/