CANAL+ přináší zákazníkům v České republice v rámci rozšíření své programové nabídky oceňovanou Apple TV+
Autor: CANAL+/WS Czech , e-mail: info@canalplus.cz Přidané: 11.12.2023

Společnost CANAL+ oznamuje, že od 1. února nabídne svým předplatitelům v České republice skvělé rozšíření obsahu o oceňovanou Apple TV+ a o nový sportovní kanál, zaměřený na ženský tenis.


Místo jediného stávajícího balíčku CANAL+ budou mít zákazníci na výběr ze dvou: CANAL+, zaměřeného především na filmy a sportovní přenosy, a CANAL+ Komplet, který bude navíc obsahovat Apple TV+. Cena stávajícího balíčku CANAL+ se zvýší ze současných 189 Kč na 239 Kč měsíčně.

Zákazníci společnosti CANAL+ budou mít snadný přístup k filmům a seriálům Apple TV+ přímo ve své službě CANAL+, takže není nutná další samostatná aplikace ani předplatné. Apple TV+ nabízí prémiové dramatické i komediální seriály, atraktivní celovečerní filmy, originální dokumenty a zábavu pro celou rodinu.

Apple TV+ se po svém spuštění 1. listopadu 2019 stala celosvětově první streamovací službou s plně původní tvorbou. Již při svém debutu uvedla více úspěšných původních pořadů a také získala více ocenění rychleji než jakákoli jiná streamovací služba. Filmy, dokumenty a seriály Apple Originals dosud obdržely 392 cen a 1 629 nominací. Například komediální seriál Ted Lasso, který právě uvedl třetí řadu, získal několik cen Emmy, a drama V rytmu srdce dokonce získalo Oscara za nejlepší film.


Nový Ceník služeb streamovací platformy CANAL+, platný od 1. 2. 2024

Nabídka Filmové programy Sportovní programy Obsah VOD (video na vyžádání) Cena/měsíc

CANAL+ CANAL+ Action CANAL+ Sport CANAL+ 239 Kč
FilmBox CANAL+ Sport 2
FilmBox Stars
FilmBox Premium
FilmBox Extra
FilmBox Family

CANAL+
Komplet CANAL+ Action CANAL+ Sport CANAL+ 289 Kč
FilmBox CANAL+ Sport 2 Apple TV+
FilmBox Stars
FilmBox Premium
FilmBox Extra
FilmBox FamilyZákazníci streamovací služby CANAL+ budou o změně ceníku informováni minimálně jeden měsíc před nabytím účinnosti této změny. Pokud s touto změnou stávající zákazník služby CANAL+ nesouhlasí, má právo do jednoho měsíce od obdržení oznámení o změně ceny svůj závazek vypovědět.


O CANAL+

CANAL+ je jedna z největších mediálních značek na světě a přední evropský hráč v produkci a distribuci televizního obsahu. Působí ve více než 40 zemích a po celém světě má celkem 22 milionů předplatitelů. V České a Slovenské republice vysílá vlastní televizní programy CANAL+ Sport s přenosy z anglické Premier League a CANAL+ Action, zaměřený na akční filmy a seriály. Vedle toho je provozovatelem platforem satelitní a internetové televize Skylink, freeSAT a streamovací služby CANAL+.


PR CANAL+; Sylva Sulaimanová, Senior Account Manager, WS Czech, 11. 12. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30598/canal-prinasi-zakaznikum-v-ceske-republice-v-ramci-rozsireni-sve-programove-nabidky-ocenovanou-apple-tv/