Změna programových balíčků a Ceníku služeb freeSATu
Autor: m7/freeSAT/WS Czech , e-mail: info@freesat.cz Přidané: 11.12.2023
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy freeSAT informuje o změnách v nabídce a novém Ceníku, který vstoupí v platnost 1. února 2024. V souvislosti s rozšířením obsahu o oceňovanou Apple TV+ a o nový sportovní kanál, zaměřený na ženský tenis, vstoupí 1. 2. 2024 v platnost nový Ceník služeb pro zákazníky přijímající programy ze satelitu Astra 3B na pozici 23,5°E.


Přehled změn najdete níže, kompletní ceník a přehled nabídky ZDE

Zákazníci freeSATu budou mít snadný přístup k filmům a seriálům Apple TV+ přímo ve své službě Skylink Live TV, takže není nutná další samostatná aplikace ani předplatné. Apple TV+ nabízí prémiové dramatické i komediální seriály, atraktivní celovečerní filmy, originální dokumenty a zábavu pro celou rodinu. Apple TV+ se po svém spuštění 1. listopadu 2019 stala celosvětově první streamovací službou s plně původní tvorbou. Již při svém debutu uvedla více úspěšných původních pořadů a také získala více ocenění rychleji než jakákoli jiná streamovací služba. Filmy, dokumenty a seriály Apple Originals dosud obdržely 392 cen a 1 629 nominací. Například komediální seriál Ted Lasso, který právě uvedl třetí řadu, získal několik cen Emmy, a drama V rytmu srdce dokonce získalo Oscara za nejlepší film.


Přehled změn – satelitní televize freeSAT

Balíček Popis změny (Původní cena) / nová cena

Kombi+ Apple TV+ Nový balíček s nabídkou Kombi+ doplněnou o obsah Apple TV+ (–) / 549 Kč
Premium Nový balíček s nabídkou Kombi+ doplněnou o obsah Apple TV+ (–) / 599 Kč
a balíček HBO Standard
Mini Úprava ceny (179 Kč) / 209 Kč
Man-X Vyřazení z nabídky (program nově k dispozici
v rámci balíčku freeSAT Active)


V případě, že stávající úhrada předplatného pokrývá období delší než do 1. 2. 2024 nebo je cena pro daný balíček smluvena na 12 nebo 24 měsíců, začnou pro zákazníka nové ceny platit až po skončení tohoto období.

Zákazníci freeSATu budou o změně ceníku informováni minimálně měsíc před nabytím účinnosti této změny. Pokud se změna ceníku konkrétního zákazníka týká a zákazník s touto změnou nesouhlasí, má právo do jednoho měsíce po doručení oznámení o změně ceny svůj závazek vypovědět.


PR M7 Group; Sylva Sulaimanová, Senior Account Manager, 11. 12. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30599/zmena-programovych-balicku-a-ceniku-sluzeb-freesatu/