Česká fotbalová jízda Evropou na Sport1 a Sport2 pokračuje
Autor: KNKTR , e-mail: info@knktr.cz Přidané: 19.12.2023
Fotbalový rok 2023 končí velkým úspěchem českých klubů na evropské scéně a my máme velkou radost, že můžeme být u toho. Všichni tři zástupci českého fotbalu v evropských pohárech si poradili s nástrahami náročných skupin a postoupili do jarní fáze Evropské a Evropské konferenční ligy. Na stanicích Sport1 a Sport2 se tak můžeme těšit na strhující fotbalové jaro 2024!


Slavia za svými zády ve skupině zanechala i slavné AS Řím a díky celkovému prvnímu místu si zajistila přímý postup do osmifinále Evropské ligy. Pražská Sparta bojovala ve vyrovnané skupině téže soutěže až do poslední chvíle, ale díky skvělému výkonu a vítězství na půdě Arisu Limassol se díky celkovému druhému místu může poprat o pohárové jaro v Play-off, kde na ní po dnešním losování čeká slavný Galatasaray Istanbul, 23násobný mistr Turecka.

Nejdominantněji si vedla Viktoria Plzeň v Evropské konferenční lize. Šest zápasů, šest výher, osmnáct bodů a neskutečné skóre 9:1. Západočeši předvedli jeden z nejlepších výkonů českého týmu v evropském poháru v historii a po zásluze se mohou těšit na další soupeře v jarní časti.

České kluby si zatím dohromady vydělaly 730 milionů korun a výrazně pomohly českému koeficientu, kde získaly rekordních dvanáct bodů a usadily se na celkovém 11. místě. Ve hře je nyní i přímý postup do Ligy mistrů pro příštího českého šampiona a pohádková jízda zdaleka ještě nekončí.

Těšit se mohou také fanoušci Slovanu Bratislava, který se o jaro v Konferenční lize popere se Štýrským Hradcem, Slavia a Plzeň se dozví své osmifinálové soupeře po předkolech.

Užijte si krásné Vánoce, šťastný Nový rok a již nyní se můžete těšit na skvělé výkony Sparty, Slavie, Plzně i Slovanu Bratislava na obrazovkách stanic Sport1 a Sport2 i v roce 2024.


O AMC NetworksInternational - Central and NorthernEurope

AMC Networks International - Central and Northern Europe je součástí AMC Networks International, jednou z předních mezinárodních společností na poli televizního vysílání a distribuce tematických televizních stanic, které se zaměřují na střední a východní Evropu. Současně portfolio AMCNI - Central and Northern Europe nabízí televizní stanice ve čtyřech žánrech: sportovní: Sport1, Sport2, dětské: Minimax, JimJam; zábavně-vzdělávací: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film +. Obsah tematických stanic je vytvářen pro místní diváky a trhy v různých jazycích. Je dostupný na celé řadě platforem, včetně HD služeb, a nabízí verze pro mobilní telefony. AMC Networks International (AMCNI) je globální divize AMC Networks a je dodavatelem uznávaných zábavných pořadů pro předplatitele ve více než 130 zemích. AMCNI zahrnuje globální značky a také tak populární stanice s lokálním významem a různorodým žánrovým zaměřením. Více informací naleznete na www.amcnetworksinternational.com


Veronika Ježková, Account manager, KNKTR, 18. 12. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30607/ceska-fotbalova-jizda-evropou-na-sport1-a-sport2-pokracuje/