Bohatý cyklokrosový program Eurosportu
Autor: HBO Max EMEA/Eurosport , e-mail: info@warnerbrosdiscovery.com Přidané: 22.12.2023
Světový pohár, Superprestige, X²O Badkamers Trophy, Exact Cross – nejslavnější cyklokrosové série na Eurosportu nebo na platformách Eurosport.com a Eurosport App. Velkým tahákem příštích závodů všech sérií budou vzájemná střetnutí trojice Mathieu van der Poel, Wout van Aert a Thomas Pidcock.


Všichni tři naskakují do cyklokrosového dění později, např. Mathieu van der Poel by se měl poprvé objevit na startu 22. prosince v Molu.

V zaplněném programu lineárního vysílání Eurosport 1 a Eurosport 2 se často na cyklokros nedostane a závody jsou k vidění „pouze“ na platformách Eurosport.com a Eurosport App, kde je kompletní cyklokrosový program všech sérií. Poslední dva týdny roku 2023 ovšem diváci Eurosportu uvidí na Eurosport 1 či Eurosport 2 sedm závodů, ze všech muže i ženy kategorie Elite. Na startu by se v některém (některých) měl objevit i Zdeněk Štybar.


Cyklokrosové přenosy Eurosportu 1 a Eurosportu 2 do konce roku 2023:

22. prosince - Mol, Exact Cross (Eurosport 1 od 13:40 hod.)
23. prosince - Antverpy, SP (Eurosport 1 od 13:30 hod.)
26. prosince - Gavere, SP (Eurosport 1 od 13:30 hod.)
27. prosince - Heusden-Zolder, Superprestige (Eurosport 1 od 13:45 hod.)
28. prosince - Diegem, Superprestige (Eurosport 2 od 18:55 hod.)
29. prosince - Loenhout, Exact Cross (Eurosport 2 od 13:40 hod.)
30. prosince - Hulst, SP (Eurosport 2 od 13:30 hod.)


Světový pohár v cyklokrosu má za sebou 8 ze 14 závodů. Mezi muži se mezi dominující Belgičany derou nizozemští závodníci Lars van der Haar, Pim Ronhaar a Joris Nieuwenhuis, poslední závod v Namuru vyhrál Thomas Pidcock, celkově ale vede Eli Iserbyt. V ženských závodech jsou přesvědčivé Nizozemky, vyhrály vše, co se vyhrát dalo, celkově je nejlepší Ceylin del Carmen Alvaradová.

Bezkonkurenční cyklistická nabídka Eurosportu v současnosti zahrnuje nejen přenosy silniční cyklistiky, ale také významných cyklokrosových a dráhových závodů během podzimních a zimních měsíců.


Pavla Brožková, PR Czech Republic & Slovakia – HBO Max EMEA, 22. 12. 2023

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30612/bohaty-cyklokrosovy-program-eurosportu/