Australian Open tradičně na Eurosportu
Autor: HBO Max EMEA/ Warnerbrosdiscovery , e-mail: info@warnerbrosdiscovery.com Přidané: 14.01.2024
Eurosport je domovem tenisových Grand Slamů. Vysílání prvního z nich – Australian Open – je na programu už od 14. ledna. Nováčkem v týmu expertů Eurosportu je Nick Kyrgios. Televizní vysílání Eurosport 1 a Eurosport 2 se soustředí na dění na dvou hlavních kurtech v Melbourne Parku – Rod Laver Arena a Margaret Court Arena. Eurosport 1 nabídne denně všechny zápasy z Rod Laver Arena, Eurosport 2 výběr z Margaret Court Arena a dalších atraktivních duelů.


Základní data Australian Open 2024:

14. ledna – start turnaje (1:00 na Eurosport 1, 4:30 na Eurosport 2 po skončení golfového přenosu)
23. ledna – start závěrečných kol, čtvrtfinále
27. ledna – finále dvouhry žen (9:00 na Eurosport 1)
28. ledna – finále dvouhry mužů (9:00 na Eurosport 1)


Platformy Eurosport.com a Eurosport App tradičně nabídnou kompletní program AO ze všech kurtů, což znamená, že fanouškům tenisu, pokud chtějí, neunikne jediný zápas českých tenistů a tenistek (od pondělí již obě platformy vysílají kvalifikaci AO).

Aktuální denní program Eurosport 1 a Eurosport 2 z AO najdou diváci pravidelně na facebookovém profilu české redakce Eurosport Česko & Slovensko www.facebook.com/EurosportCZ. Tamtéž budeme denně uveřejňovat mj. pozápasové rozhovory s některými českými a slovenskými hráči.

V týmu expertů Eurosportu zůstávají známé tváře a objeví se nováčci. Z Melbourne budou AO moderovat Barbara Schettová a Laura Robsonová, připojí se k nim wimbledonský finalista Nick Kyrgios. V londýnském studiu Cube bude opět hlavní postavou Mats Wilander, doplní ho Tim Henman a Rachel Stringerová.


Pavla Brožková
PR Czech Republic & Slovakia – HBO Max EMEA


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30653/australian-open-tradicne-na-eurosportu/