Ateliéry seriálů TV Nova se otevřou veřejnosti: Podívat se do nich můžete i v živém vysílání
Autor: TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 31.01.2024
Televize Nova slaví třicáté výročí a připravila si pro diváky speciální dárek – mohou navštívit ateliéry, ve kterých se natáčejí oblíbené seriály, jako je Ulice, Zlatá labuť nebo Ordinace v růžové zahradě 2. Významný den můžete sledovat také živě na TV Nova a na webu nova.cz.


Den otevřených dveří proběhne o víkendu 3. a 4. února.


Nabitý program

Diváci TV Nova se podívají do ateliérů Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Zlaté labutě a budou se moct potkat s hereckými hvězdami, získat autogram nebo se s nimi vyfotit. Bude tam pro ně připravený program na celý den. A pokud jste se nestihli zaregistrovat, sledovat dění můžete v sobotu na TV Nova v 15:25 a 17:15, v neděli pak v časech 13:45 a 15:40. Vše uvidíte také na webu nova.cz.


Ulice

V ateliérech Ulice na diváky bude čekat například Lucie Vondráčková, Ondřej Studénka, Natálie Holíková, Hana Baroňová nebo Karel Klement s Kateřinou Ujfaluši a další. Chybět nebude ani představitelka Aničky Liškové, herečka Ljuba Krbová.


Zlatá labuť

Ve Zlaté labuti bude v sobotu diváky vítat Ema Businská, Adam Vacula a Kristýna Ryška. V neděli se pak mohou těšit na Šárku Krausovou, Ladislava Hampla a Michaelu Maurerovou, která nás už dříve ateliéry provedla.


Ordinace v růžové zahradě 2

Hostivařskými ateliéry Ordinace v růžové zahradě 2 vás v sobotu provede Rosalie Malinská a Robert Urban, které vystřídá Roman Štabrňák a Hana Kusnjerová. V neděli se o divácké “pacienty“ postará Agáta Kryštůfková spolu s Veronikou Lapkovou a také Ivan Lupták a Jiří Böhm.


Zdroj: Pressweb Nova Group, 30. 1. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30677/ateliery-serialu-tv-nova-se-otevrou-verejnosti-podivat-se-do-nich-muzete-i-v-zivem-vysilani/