Show Jana Krause – 7. 2. 2024
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 03.02.2024

Herec Robert Mikluš, herečka Eva Podzimková a kaskadérka Hana Dvorská se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 7. února ve 21.40 hod. na Primě.


Robert Mikluš – oblíbený herec. „Maminka mě směrovala na práva. Když jsem se vydal jinou cestou, nebyla zrovna nadšená, ale už mi odpustila,“ směje se rodák z Ostravy, kterého známe z různých seriálových rolí. Pokud nestojí před kamerou nebo na prknech pražského Národního divadla, věnuje se dceři. „Rodina je nejvíc, něco, co dává smysl. Jenže taky platí, že rodinu potřebujete uživit, takže o to víc musíte makat.“


Eva Podzimková – herečka, která září v seriálu Sedm schodů k moci. „Moje postava jménem Anna je cílevědomá a jde přes mrtvoly. Taková bych být nechtěla. Nemám ráda ostré lokty, ani je nevytahuju, a nemám ráda, když je někdo používá na mě. Takže kamarádky bychom určitě nebyly,“ říká mladá herečka, která na place strávila padesát dní z padesáti. „V životě jsem nezažila tak intenzivní natáčení, ale bylo to skvělé. Diváci mě zatím měli zafixovanou spíš v něžnějších rolích nebo jako pohádkovou princeznu. Tohle je první role, kde jsem mohla ukázat jinou polohu.“


Hana Dvorská – nejznámější česká kaskadérka. Často skáče z letadla, z okna nebo pod kola aut, několikrát týdně předcvičuje v tělocvičně, běhá a plave ve Vltavě. A to letos oslaví čtyřiašedesátiny! Svou profesi ale na hřebík pověsit nehodlá. „Nedokážu jen tak sedět na zadku. Pohyb považuju za téměř všespasitelný. Je to lék na vztahy, na problémy. Člověk se vypotí i vypovídá,“ říká nadšeně.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 7. února ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 2. 2. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30684/show-jana-krause-7-2-2024/