Sledujte E! Živě z červeného koberce: Grammy 2024 - 5. února na E!
Autor: TV Consulting/E! , e-mail: zvireci@tvconsulting.cz Přidané: 04.02.2024
Největší hudební večer je téměř tady. Předávání cen Grammy 2024 je hned za rohem, což znamená, že vaši oblíbení hudebníci se chystají vyrazit na červený koberec a postavit se na pódium v LA Crypto.com Arena. E! Živě z červeného koberce: Grammy se bude vysílat v pondělí 5. února ve 21:00 SEČ.


Nejvíce nominovaným umělcem večera je SZA, který získal neuvěřitelných devět nominací, zatímco Phoebe Bridgers, Serban Ghenea a Victoria Monét následují v těsném závěsu se sedmi nominacemi. O hlavní ceny se samozřejmě ucházejí I nejhranější umělci hitparád jako Taylor Swift, Miley Cyrus, Jon Batiste, Olivia Rodrigo a Drake.

Recording Academy nedávno oznámila, že letošní ceremoniál se bude mírně lišit díky třem novým kategoriím: Nejlepší africký hudební výkon, Nejlepší alternativní jazzové album a Nejlepší popová nahrávka.

E! Živě z červeného koberce: Grammy, kterým bude provázet Laverne Cox a komička Heather McMahan, začíná se všemi celebritami na červeném koberci. Panelisté Zanna Roberts Rassi a Keltie Knight navíc poskytnou módní reakce v reálném čase, příběhy ze zákulisí a zábavná módní fakta. Glambot se také vrátí, aby zachytil hvězdy této módní noci.

Živě z E! je produkován Den of Thieves s výkonnými producenty Jesse Ignjatovićem, Evanem Pragerem a Barb Bialkowski.


O NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer

Jako jedno z předních světových zábavních portfolií dodává NBCUniversal International Networks & Direct-to-Consumer kvalitní obsah a působivé značky do více než 160 oblastí v Evropě, na Středním východě, v Africe, Latinské Americe a Asii a Tichomoří. Mezi jedinečné značky, které poskytují místnímu publiku po celém světě celou škálu zábavních zážitků, patří UNIVERSAL TV, SYFY, E! Entertainment Television, 13TH STREET, DIVA, Studio Universal, Telemundo, Bravo a DreamWorks. Universal+ (hybridní lineární a nelineární služba) agreguje značky skupiny na přidružených platformách a nabízí předplatitelům živé programy a širokou škálu působivého obsahu VOD, včetně premiér na území a úplných sad, vše dostupné na jednom místě. Činnost NBCU zaměřená přímo na spotřebitele mimo USA zahrnuje Hayu, službu SVOD pro plnou realitu dostupnou ve 45 oblastech – včetně Spojeného království, Kanady a v celé Evropě a Asii a Tichomoří.

NBCUniversal je jednou z předních světových mediálních a zábavních společností. Vytváříme prvotřídní obsah, který distribuujeme v rámci našeho portfolia filmu, televize a streamování a oživujeme prostřednictvím našich tematických parků a spotřebitelských zkušeností. Vlastníme a provozujeme přední zábavní a zpravodajské značky, včetně NBC, NBC News, MSNBC, CNBC, NBC Sports, Telemundo, NBC Local Stations, Bravo, USA Network a Peacock, naší prémiové streamovací služby podporované reklamou. Vyrábíme a distribuujeme prvotřídní filmovou zábavu a programy prostřednictvím Universal Filmed Entertainment Group a Universal Studio Group a prostřednictvím Universal Destinations & Experiences máme světově proslulé zábavní parky a atrakce. NBCUniversal je dceřinou společností Comcast Corporation.


Martina Zvířecí, Manažerka distribuce TV Consulting, zastoupení E! Entertainment Television v ČR a SK, 4. 2. 2024; foto: Recording Academy, GRAMMY.com
 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30688/sledujte-e-zive-z-cerveneho-koberce-grammy-2024-5-unora-na-e/