Skylink rozšířil svou nabídku o atraktivní tituly Apple TV+
Autor: M7/Skylink/WS Czech , e-mail: info@skylink.cz Přidané: 06.02.2024
Od 1. února mohou zákazníci Skylinku sledovat oceňovanou tvorbu Apple Originals přímo ve Skylink Live TV, aniž by bylo třeba instalovat jinou aplikaci. O prémiové filmy a seriály nebude nouze! Již nyní si mohou diváci pustit velkou oscarovou naději Zabijáci rozkvetlého měsíce s 10 nominacemi a Leonardem DiCapriem a Robertem de Nirem v hlavních rolích.


V nejbližších týdnech přibude historický velkofilm Napoleon, který se může pochlubit 3 nominacemi na Oscara. Na fanoušky sci-fi čekají seriály Nadace, Monarch: Odkaz monster, Silo, For All Mankind a další. K vidění budou také například všechny řady oblíbeného seriálu The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon, fotbalovými fanoušky oblíbený Ted Lasso nebo zcela nové válečné drama Vládcové nebes, které navazuje na předchozí úspěšné seriály Bratrstvo neohrožených a Pacifik od producentů Toma Hankse a Stevena Spielberga.

Všechny tituly jsou v původním znění s českými a slovenskými titulky.

Zákazníci Skylinku naleznou nabídku Apple TV+ v balíčcích Kombi+ Apple TV+, Premium, Komplet nebo CANAL+ Komplet. Na balíček CANAL+ Komplet se do konce února vztahuje sleva 25 % na první 3 měsíce. Součástí všech zmíněných balíčků je také videotéka CANAL+ nebo sportovní programy CANAL+ Sport, které divákům přináší přímé přenosy z anglické Premier League a ženských tenisových turnajů okruhu WTA.

Zákazníci freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 3B na orbitální pozici 23,5° východně, najdou nabídku Apple TV+ v balíčcích freeSAT Kombi+ Apple TV+ nebo freeSAT Premium.


PR M7 Group; Sylva Sulaimanová, Senior Account Manager, WS Czech, 6. 2. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30691/skylink-rozsiril-svou-nabidku-o-atraktivni-tituly-apple-tv/