Show Jana Krause – 14. 2. 2024
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 10.02.2024

Herec Marek Adamczyk, hudebník Michal Dvořák a sexuolog a psychiatr Ondřej Trojan se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. února ve 21.40 hod. na Primě.


Marek Adamczyk – herec, který zazářil v televizní taneční soutěži a teď se chystá na výjimečnou roli. „Frustrace je věc, kterou vítám, protože mě posouvá dopředu. Ve chvíli, kdy mě věci štvou a nejdou mi, se dokážu nejvíc naučit a můj mozek se dokáže nejvíc proměnit,“ říká šestatřicetiletý herec, kterému uplynulé měsíce přinesly spoustu důležitých výzev a změn: bojoval v taneční soutěži (a vydržel do šestého kola), po letech odešel z Divadla na Vinohradech, kde byl ve stálém angažmá. A teď ho čeká role snů – na Letní scéně Musea Kampa si zahraje slavného oscarového režiséra Miloše Formana.


Michal Dvořák – člen legendární skupiny Lucie, která ohlásila změnu sestavy. „V kapele se mi splnily veškeré pubertální sny a vlastně i takové, o kterých jsem ani nikdy nesnil,“ říká známý muzikant, skladatel a producent, který s kolegy připravuje novou desku i oslavy čtyřiceti let na scéně. Od podzimu ale s jednou zásadní změnou. „S Davidem Kollerem se rozcházíme v dobrém. A můžu potvrdit, že to rozhodně neznamená žádný definitivní konec. Naopak. Jedeme dál a už víme, kdo s námi bude bubnovat i zpívat.“


Ondřej Trojan – sexuolog a psychiatr. Dnešní doba přináší spoustu stresových situací, což se odráží i v sexu. Muži čím dál častěji řeší potíže s erekcí, ženy si stěžují na ztrátu libida. „Realita je taková, že z devadesáti procent řešíme příčinu sexuálních dysfunkcí nikoli mezi nohama, ale mezi ušima,“ říká lékař Ondřej Trojan.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. února ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 9. 2. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30698/show-jana-krause-14-2-2024/