Show Jana Krause – 28. 2. 2024
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 24.02.2024

Herci Martha Issová, Tomáš Maštalír a Viktória Jurištová, cukrářka Michaela Landová a zpěvák a imitátor Karla Gotta Kristián Šebek se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 28. února ve 21.40 hod. na Primě.


Martha Issová, Tomáš Maštalír a Viktória Jurištová – herci ze seriálu Vytoč mého agenta. Co o hercích nevíme, ale oni a jejich agenti prožívají každý den? Odpovědi nabízí nový osmidílný seriál s názvem Vytoč mého agenta, který vznikl podle úspěšné francouzské předlohy a ukazuje život v herecké agentuře, vztahy herců s agenty, režiséry, lidmi z branže. „Sami sebe bychom popsali jako velmi specifickou skupinu lidí. Pracujeme sami se sebou a se svými emocemi, což vede k tomu, že se v sobě nutně musíme nějakým způsobem šťourat,“ říkají představitelé hlavních rolí – herečtí matadoři Martha Issová a Tomáš Maštalír a nový objev, studentka divadelní fakulty VŠMU Viktória Jurištová.


Michaela Landová – cukrářka a blogerka. „Sladké jím denně, ale nezbouchám velký kus dortu. Po celodenním pečení mám čím dál častěji chuť na steak, na cokoli slaného,“ říká vystudovaná ekonomka, která jednoho dne sekla s prací u počítače a vydala se po stopách svého pradědečka, cukráře. Založila si internetový blog – fanoušky si získala díky svým pověstným makronkám – a začala vést cukrářské kurzy.


Kristián Šebek – mladý zpěvák, který zpívá jako Karel Gott. „Už jako kluka mě bavil pěvecký projev Karla Gotta, kantiléna, jeho tenor a verva, se kterou zpíval. Ještě než jsem mutoval, začal jsem jeho písně zkoušet,“ popisuje čtyřiadvacetiletý rodák z Brna, který se v roce 2015 zúčastnil show Česko Slovensko má talent. Dnes cestuje po republice s projektem Můj vzor, božský Karel. A lidé šílí.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 28. února ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 23. 2. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30715/show-jana-krause-28-2-2024/