Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 12.04.2024 - 19:25:15   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
TV info - Program | Články
 

Show Jana Krause – 13. 3. 2024

  Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 09.03.2024Herec Jiří Macháček, herečka Klára Trojanová a beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. března ve 21.40 hod. na Primě.


Jiří Macháček – oblíbený herec, který aktuálně září ve své vůbec první seriálové roli. „Posledních deset patnáct let si všímám, jak se kvalita seriálů začíná pomalu vyrovnávat celovečerním filmům, a leckdy je dokonce předčí,“ říká známý herec, zpěvák a bohém, který poprvé ve své kariéře hraje v dlouhodobějším projektu – osmidílném seriálu. Natáčení se mu prolínalo s koncerty jeho mateřské kapely Mig 21, takže bydlel v dodávce, ve které spal na matraci. „Někdy mě převáželi z jedné lokace na druhou ve spánku, a to i proti dopravním předpisům,“ směje se.


Klára Trojanová – herečka, která se vrátila do práce po 12 letech mateřské. „Neplánovala jsem nikde vystupovat, ale kamarádka Bára Basiková mě přesvědčila, že si to musím zkusit. Pozvala mě jako hosta na svůj koncert a tím to všechno začalo,“ popisuje zpívající herečka, která se loni vrátila do práce po dlouhé mateřské dovolené a aktuálně vystupuje s vlastním recitálem, složeným z českých a francouzských šansonů. „Jsem teď hodně šťastná a nebojím se to říkat,“ dodává.


Ondřej Perušič a David Schweiner – mistři světa v beachvolejbalu. Plážový volejbal spousta lidí vnímá nejenom jako sport, ale i jako pěknou podívanou na parádní těla. „My na ten vzhled zase tak úplně nedáme. Preferujeme spíš ten výkon. I když náš italský trenér, který je s námi už sedm let a narodil se v Miláně, zkoušel ledacos,“ říkají Ondřej s Davidem, kteří vloni přivezli z mistrovství světa v Mexiku zlato a letos je čeká olympiáda v Paříži.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. března ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 8. 3. 2024


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
08.03.2024 • Symfonický orchester Slovenského rozhlasu prináša 7. abonentný koncert s podtitulom veľkonočný
07.03.2024 • RTVS si pripomenie 100. výročie narodenia hereckej legendy Jozefa Kronera v televíznom aj rozhlasovom vysielaní
05.03.2024 • CANAL+ Sport začne vysílat stále populárnější padel
04.03.2024 • ZOO: Návrat nezdárného syna
03.03.2024 • Lucie Výborná míří na obrazovky České televize. Divákům představí vlastní talk show
02.03.2024 • Show Jana Krause – 6. 3. 2024

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist