Show Jana Krause – 27. 3. 2024
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 23.03.2024

Miss World Krystyna Pyszková, herečka Vica Kerekes a učitel autoškoly Pavel Greiner se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 27. března ve 21.40 hod. na Primě.


Krystyna Pyszková – aktuální Miss World 2024. „Byl to odvážný sen, ale člověk takové sny musí mít, pokud se chce někam v životě posouvat,“ říká pětadvacetiletá rodačka z Třince, která v indické Bombaji před pár dny získala titul Miss World a porazila tak 112 konkurentek z celého světa. Studentka práv na Univerzitě Karlově a marketingu v Innsbrucku se může pochlubit nejenom mírami 86–59–89, ale i hudebním talentem – hraje na příčnou flétnu a housle – a také vlastním charitativním projektem v Tanzanii, kam jezdí už několik let. A kromě toho je i velkou fanynkou hokeje, konkrétně třineckých Ocelářů.


Vica Kerekes – oblíbená herečka, kterou uvidíme v pokračování filmu o psu Gumpovi. „Ještě jsem nepotkala herce, který se umí tak soustředit. Položí ho na jedno místo a on tam sedí a vytrpí všechno, co od něho chtějí. Kdybych mohla, tak bych s ním chtěla natáčet víc než se živými lidmi,“ říká slovenská herečka maďarské národnosti o svém čtyřnohém kolegovi, hrdinovi nového celovečerního filmu Gump – jsme dvojka. A dodává: „My lidé umíme být nevěrní. Když se nám něco nelíbí, tak se otočíme a jdeme pryč. Psi tam ale budou sedět a budou na vás čekat. Tuhle jejich vlastnost miluju.“


Pavel Greiner – majitel a učitel autoškoly. „Lidem řídícím v bus pruhu bych vzal řidičák na pět let, ať si to pak užijou z toho autobusu,“ říká původně vyučený kuchař, který dnes provozuje vyhlášenou autoškolu a na svém YouTube kanálu testuje, jestli by vybrané české celebrity znova udělaly řidičák.


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 27. března ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Marketingový a PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 22. 3. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30771/show-jana-krause-27-3-2024/