Show Jana Krause – 3. 4. 2024
Autor: TV Prima , e-mail: info@iprima.cz Přidané: 30.03.2024

Herec Bob Klepl, herečka Anife Vyskočilová a student medicíny a pekař Vojtěch Vrtiška se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. dubna ve 21.40 hod. na Primě.


Bob Klepl – oblíbený herec, jehož vášní je uklízení. „Jednou jsem pozval kamarády z divadla ke mně do domečku na jídlo. Připravil jsem opulentní hostinu, uklidil a Honza Kraus pak řekl, že bych byl ideální ženská. Něco na tom bude,“ říká oblíbený divadelní a filmový herec, který přiznává, že má v sobě hodně ženských genů a jeho životní vášní je vysávání. To předvádí nejenom doma, ale i na jevišti divadla Studio DVA, kde už devět let exceluje v originální one man show s názvem Vysavač.


Anife Vyskočilová – herečka, moderátorka a podnikatelka. „Já se cítím na tolik, na kolik se cítím. Vím, že mi je padesát, a nehraju si na to, že vypadám dobře. Výborná je mimochodem třeba káva, tu piju ráno i večer. Všechno, o čem se píše, že se to nemá dělat, schválně dělám,“ říká temperamentní Anife, která svoje kulatiny oslavila před pár dny. Donedávna provozovala kavárnu, dneska pracuje v německé společnosti. „Vždycky jsem byla podnikavá a seriózní, což možná nikdo ani neví.“


Vojtěch Vrtiška – vítěz soutěže o nejlepšího amatérského pekaře a student medicíny. „Pečení i pitvání musí být přesné,“ říká teprve jednadvacetiletý vítěz televizní soutěže, který je zároveň studentem lékařské fakulty. Jeho recept na úspěch? „Nekoukat se nalevo napravo a jít si svou vlastní cestou.“


Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. dubna ve 21.40 hod. na Primě. Užijte si premiérové díly se zajímavými hosty a všetečnými otázkami Jana Krause.


Filip Budák, Brand & PR konzultant, SOLOOTIONS powered by FTV Prima, 28. 3. 2024

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/30782/show-jana-krause-3-4-2024/