Technisat ponúka zdarma stanicu Premiere Start
Autor: Redakcia , e-mail: redakcia@satcentrum.com Přidané: 21.06.2002
Pokiaľ si do 31.7.2002 zakúpite v Nemecku digitálny satelitný prijímač Digibox Beta 1 alebo Digibox Beta 2 od Technisatu, dostanete k nemu zdarma ročné predplatné na stanicu Premiere Start vysielajúcu v pakete Premiere. Totožnú akciu mal doteraz v ponuke iný výrobca - Galaxis.

Cena ”akciových” prijímačov Technisatu je nasledovná:

DigiBox Beta 1 - 379 Euro
DigiBox Beta 2 - 399 Euro

Akciové prijímače sú označené žltou nálepkou a zákazník k nim dostane hneď potvrdenie o získaní ročného predplatného na stanicu Premiere Start. Na základe tohto potvrdenia potom zákazník získa prístupovú kartu, s ktorou môže sledovať počas jedného roka stanicu Premiere Start. Inak stojí ročné predplatné Premiere Start 60 Euro, mesačný poplatok za príjem tohto balíku je teda 5 Euro (cca 220 Sk).

Prijímače DigiBox Beta 1 a DigiBox Beta 2

Oba prijímače majú v sebe zabudovaný systém podmieneného prístupu BetaCrypt. Rozdiel medzi prijímačmi DigiBox Beta 1 a DigiBox Beta 2 je v dostupnosti CI slotov pre dekódovacie moduly. Jednotkový model nemá dostupný žiaden slot, zatiaľ čo dvojkový ich má k dispozícii hneď dva. Pomocou DigiBox Beta 1 je tak možné sledovať okrem staníc Premiere ešte ďalších približne 71 nekódovaných tv staníc z pozície Astra 1 a vyše 100 rozhlasových staníc.

Pri prijímači DigiBox Beta 2 sa dajú prijímať tie isté stanice ako s modelom Beta 1, avšak rozšírením prijímača o CAM modul na niektorý iný kódovací systém sa možnosti príjmu značne rozšíria. Možnosti príjmu majiteľa prijímača sa tak neviažu iba na zabudovaný kódovací systém BetaCrypt, v ktorom okrem balíka Premiere vysiela ešte rakúska ORF Digital.

Stanica Premiere Start

Stanicu naladíte na transpondére č.69, fr. 11,797 GHz/H. Táto stanica nesie podtitul ”Okno do Premiere” a to z jednoduchého dôvodu. Jej vysielanie totiž tvorí výber z toho najlepšieho čo môžete vidieť v ponuke Premiere. Ráno sa vysiela šlágrová hudba, na obed seriály, popoludní program pre deti a v noci dokumentárne seriály. Najväčšiu časť vysielania tvoria prevzaté programy zo staníc Disney Channel a Discovery Channel. Každý večer o 20:15 štartuje kinohitový film, ktorý sa na obrazovky bežnej televízie ešte stále nedostal. Neskoro v noci sa vysiela erotika z kanálu BEATE-UHSE.TV. Každú sobotu sa vysiela futbal - Bundesliga, najčastejšie v priamom prenose.


Ponuku príjmu staníc z paketu Premiere si ďalej zákazník môže rozšíriť na základe aktuálne platného cenníka. Podrobný prehľad o zložení balíka Premiere nájdete v inom našom článku: Květnové změny v německé placené televizi PREMIERE.

zdroj: digitv.de

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/310/technisat-ponuka-zdarma-stanicu-premiere-start/