Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 28.05.2024 - 13:14:30   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Sobotní filmové menu; Komedie, drama i napětí

  Autor: Michal Režnar , e-mail: MichalReznar@seznam.cz Přidané: 27.12.2008Celá rodina se sejde u postele umírající matky, za pár desítek minut nato se dostane k moci poslední skotský král a nakonec se do počítačové sítě zamotá samotná Sandra Bullock. To zní zajímavě, co říkáte?


Emily, Keith, Barry i Matthew si myslí, že mámě zbývá jen pár dnů života, jenže se ukáže, že hlava rodu Anita, i když je těžce nemocná, chce své čtyři dospělé děti především přimět k zamyšlení. Co se stane s rodinou, když ta, která ji doposud držela pohromadě, už na to nestačí a její odchod ze světa se blíží? Mají na to dva týdny. Americké komediální drama (2006).

Smutné DVA TÝDNY nezmeškejte od 20:00 na prémiovém kanálu HBO


Britský režisér Kevin Macdonald natočil podle stejnojmenného románu Gilese Fodena strhující politický thriller, jehož ústřední postavou je jeden z nejkrutějších afrických vládců, ugandský prezident Idi Amin. Po převratu v roce 1971 jmenuje Amin jako svého osobního lékaře mladého Skota Nicholase Garrigana, s nímž se náhodou setkal. Mladík zpočátku podlehne osobnímu kouzlu muže, který ve zbídačelé zemi začne provádět řadu reforem, ale postupně odhaluje i jeho skrytou tvář. Ambiciózní vůdce je ve skutečnosti nelítostný diktátor, likvidující každého, kdo se mu postaví do cesty. V ohrožení života se ocitá i Nicholas, který se navíc zamiluje do jedné z jeho manželek. V hlavní roli exceluje Forest Whitaker, který za svůj herecký výkon získal Zlatý glóbus i Oscara, Garrigana hraje James McAvoy. Anglické drama (2006)

POSLEDNÍ SKOTSKÝ KRÁL se ujme velení ve vašem obýváku od 21:35 rovněž na HBO


Angela Bennettová (Sandra Bullock) je půvabná mladá žena. V Los Angeles, kde už pár let bydlí, ji však vůbec nikdo nezná: její vášnivou posedlostí je totiž počítač, před jehož obrazovkou tráví všechen svůj čas. Jeho prostřednictvím si objednává pizzu i teplo domácího krbu, v počítačové síti si našla zábavu i přátele. Ale i špičkové computerové odbornice si jednou za čas chtějí udělat prázdniny. Výlet do Mexika a vášnivá plážová romance se sympatickým Jackem Devlinem se však rychle změní ve strašnou noční můru. Angela se ocitne ve světě, kde není naprosto nic jisté - ani to, jak se vlastně sama jmenuje. Americký thriller (1995).

Záhadná SÍŤ začíná ve 23:55 na televizi Nova


pro satCentrum: Michal Režnar


Líbí se vám naše filmové tipy nebo máte nápad k jejich vylepšení? Dejte nám vědět v diskusi pod článkem! A již zítra na tomto místě najdete další filmové tipy pro sváteční nedělní pohodu.  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.12.2008 • Úterní filmové menu; Rodinný večer pro každého
29.12.2008 • Dovidenia koruna, vitaj euro ! [ 14 ]
29.12.2008 • Pondělní filmové menu; Opravdu zajímavé kousky [ 1 ]
28.12.2008 • Filmové tipy na nedělní večer [ 1 ]
26.12.2008 • Lední hokej na Eurosportu 2 [ 5 ]
26.12.2008 • Štěpánské filmové menu; Pohádka, western, horor

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist