Filmové tipy na nedělní večer
Autor: Michal Režnar , e-mail: MichalReznar@seznam.cz Přidané: 28.12.2008

Dnešní večer můžete začít českou premiérou filmového hitu. Ale to zdaleka není vše. Poté jsou na řadě dvě skvělé komedie, které rozesmějí opravdu každého…Ve třetím pokračování filmového hitu se šarmantní lupič Danny Ocean a jeho sehraný tým vracejí do hráčské metropole Las Vegas. Hodlají tam potrestat bezcharakterního podnikatele Willyho Banka, který způsobil Reubenovi infarkt, a vrátit nemocnému kamarádovi peníze, zdraví i chuť do života. A protože pomsta je nejen sladká, ale může být i zábavná, Danny se svými hochy vymyslí akci, jak znemožnit Bankovo kasino hned při jeho slavnostním otevření. Náročná operace si ovšem žádá náročnou přípravu… V hlavních rolích opět George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon a další a coby parádní padouch přibyl Al Pacino. Americká krimi komedie (2007).

Hit DANNYHO PARŤÁCI 3 poběží od 20:00 na HBO


Hrdinou španělské komedie (2004) je Fran, který právě skončil školu a hodlá vstoupit do světa dospělých. Zatím však bydlí u rodičů, chodí s Annou a točí se kolem staršího arogantního a bohatého kamaráda Morgana. A ten moc dobře ví, jak se vyhnout nejistému a stresujícímu životnímu stylu, kdy člověk jde z jedné práce do druhé, musí hákovat osm hodin denně a na konci měsíce jen platit účty. Jeho životní heslo je jasné: člověk se musí stát dokonalým parazitem na společnosti. A Fran, místo aby hledal pořádnou práci, tráví většinu času srkáním coly, sexem a posloucháním mizerné pop music.

Dokonalá PIJAVICE přesně ve 22:25 na HBO 2


V poklidném americkém městečku začne zničehonic řádit vrah ve známé halloweenské masce a černém kostýmu. Jeho akce ovšem mají velmi svérázný průběh - někdy ho překvapí oběť nečekanou reakcí, jindy se zdrží na marihuanovém večírku, pak ho pro změnu při vraždění předběhne někdo jiný… Americká bláznivá komedie (2000).

Stále zábavný film SCARY MOVIE: DĚSNEJ BIJÁK je na nočním programu od 0:20 kanálu FILMBOX EXTRA


pro satCentrum: Michal Režnar


Líbí se vám naše filmové tipy nebo máte nápad k jejich vylepšení? Dejte nám vědět v diskusi pod článkem! A již zítra na tomto místě najdete další filmové tipy pro pondělní pohodu.


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/3117/filmove-tipy-na-nedelni-vecer/