Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Úterý • 25.06.2024 - 17:18:42   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Eurogóly One-to-One: Nová show pro fotbalové fanoušky

  Autor: PR Press Eurosport CZ , e-mail: info@eurosport.cz Přidané: 14.01.2009Nový program Eurogólů přináší exkluzivní rozhovory s největšími fotbalovými hvězdami světa. Fanoušci navíc sami mohou navrhovat otázky, které je zajímají. Dostaňte se na Eurosportu těsně k Ronaldovi, Torresovi a Messimu.Panevropský sportovní kanál Eurosport rozjíždí nový magazín - Eurogóly One-to-One. Nová show nabízí exkluzivní 12minutové rozhovory které nabízí výjimečný pohled do osobního života nějvětších fotbalových hvězd.

Jak relaxuje Lionel Messi? Bývá Fernando Torres nervózní? Jaké je tajmství úspěchů Cristiana Ronalda? Eurosport One-to-One položí otázky, které si nikdo jiný na ostatních sportovních kanálech nedovolí.

Eurosport One-to-One také nabízí fanouškům jedinečnou možnost zeptat se svých obíbených hvězd skrze webové stránky, které jsou pořadu věnovány. Díky tomu je pořad čistě interaktivní.


Ve všech 59 zemích, kde vysílá Eurosport, je fotbal populární. Ve všech zemích bude také od 16.ledna vysílan magazín "One-to-One".

Buďte si blízcí s největšími hvězdami!


Exkluzivní fotbalové momenty na Eurosportu

Eurosport se přiblížuje k největším osobnostem fotbalového světa se zaměřením na jejich soukromé fotografie a klipy s jejich největšími fotbalovými momenty. Nejlepší způsob jak rozjet nový magazín Eurogóly One-to-One než s těmito skvělými fotbalisty?

Fernando Torres – 16. ledna, 18:30: Na začátek Eurosport vyzpovídá Liverpoolského hráče Fernanda Torrese, hvězdu španělského vítězného týmu z Eura 2008.

Lionel Messi – 30. ledna, 18:15: Eurosport hovoří s Argentinským novým Maradonou a Barcelonským oblíbeným hráčem Lionelem Messim.

Cristiano Ronaldo – 20. února, 18:15: Eurosport jde do zákulisí za vítězem Zlatého míče a nejlepším fotbalistou světa roku 2008 dle FIFA, jediným a jedinečným Cristiano Ronaldem z Manchesteru United.


Nová součást týmu Eurogólů

Eurogoals One-to-One jsou vysílány těsně po Eurogoals Weekend, každé dva nebo tři týdny. Eurogóly One-to-One jsou reprízovány v pondělí od 23:00, následovány klasickými Eurogóly v čase 23:15 - 24:00 (repríza Eurogólů z 18:00).

Eurogóly vznikly v roce 1991; v současnosti jsou vysílány denně od pondělí do pátku v 18:00. Dodnes měl pořad tři formáty, Eurogóly, Eurogoals Weekend a Eurogoals Flash. Nyní se rodina Eurogólů rozrůstá o další přírůstek, Eurogóly One-to-One.


Speciální webové stránky

Fanoušci mají možnost přihlásit se na webové stránky a tam hvězdám pokládat otázky. Internet také nabízí možnost sledovat kdykoli reprízy programu.


Ondřej Krátoška, Eurosport CZ, 13. 1. 2009


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.01.2009 • Divácky záujem o vysielanie športovej Trojky rastie [ 6 ]
15.01.2009 • Hvězdy formule 1 v přímém přenosu na SPORT 5
15.01.2009 • Čtvrteční filmové menu potěší také konečně fanoušky sci-fi a Arnolda Schwarzeneggra [ 1 ]
14.01.2009 • MS ve snowboardingu na NOVA Sport
14.01.2009 • Středeční filmové menu; Martin Lawrence v príma komedii
13.01.2009 • 17 filmových premiér v únoru na HBO

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist