Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pondělí • 11.12.2023 - 07:34:35   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

TV Óčko překonává další rekordy

  Autor: PR Press TV Óčko , e-mail: info@ocko.tv Přidané: 29.01.2009Praha, 29. ledna 2009 – Hudební televize Óčko vzbuzuje zájem stále většího počtu diváků. V prosinci stanici sledovalo 1,269 milionu diváků, což je o více než dvacet procent více než v rekordním listopadu. Sledovanost roste díky zajímavému programu i pokračující digitalizaci.


„Když jsme v listopadu slavili překonání milionu diváků za měsíc, přemýšleli jsme nad tím, jaký další milník nás čeká. To jsme ještě netušili, že čísla za prosinec naprosto předčí i naše nejodvážnější očekávání. V prosinci jsme získali 226 tisíc nových diváků, což je největší nárůst sledovanosti v historii stanice a současně překonání rekordních listopadových čísel o neuvěřitelných více než dvacet procent,“ říká Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko.

„Nové diváky se nám daří získávat i díky tomu, že neustále přicházíme s novinkami a vylepšujeme náš program. Například v prosinci jsme exkluzivně vysílali premiéru hitu Ty jsi jako já od unikátního uskupení Óčko AllStars,“ vysvětluje úspěch Jiří Balvín. „Zajímavá budou určitě i čísla za leden. Máme novou moderátorku v pořadu T-Music Chart a v přímém přenosu jsme udělovali hudební ceny,“ dodává Jiří Balvín.

„Přestože si diváckou přízeň získáváme díky atraktivními programu, u nárůstu počtu diváků nemůžeme pominout ani silný vliv rozšiřování digitálního vysílání. Ukazuje se, že česká populace je na digitalizaci dobře připravena a diváci vyhledávají české tematické stanice,“ připomíná Jiří Balvín.

Hudební televize Óčko ve spolupráci se společností CDG, provozovatelem třetí sítě (multiplexu) vysílačů pozemního digitálního televizního vysílání (DVB-T) pokryla více než 40 procent území České republiky. V prosinci si tak mohlo TV Óčko naladit téměř 3,5 milionu diváků v cílové skupině 15+.

Údaje o měsíční sledovanosti pocházejí z měření, které metodou TV metrů provádí společnost Mediaresearch pro Asociaci televizních organizací (ATO).


O hudební televizi Óčko (www.staniceo.cz)

Lifestylovou hudební televizi Óčko, s více než 86 % diváků mladšími 40 let, má možnost ihned sledovat více než 3,5 milionu diváků v ČR prostřednictvím digitálního pozemního vysílání DVB T, satelitních přijímačů, kabelových sítí nebo IPTV. Hudební televize Óčko je dlouhodobě čtvrtou nejsledovanější tematickou z ČR vysílanou televizní stanicí, s denní sledovaností 216 tisíc diváků; týdně pak hudební televizi Óčko sleduje 645 tisíc diváků podle dlouhodobého měření Mediaprojekt (GfK Praha – Median, aktuální údaj za 2. – 3. čtvrtletí 2008). Podle měření TV metry v listopadu 2008 překonala hudební televize Óčko metu milionu diváků měsíčně, v prosinci dosáhla sledovanosti 1,269 milionu diváků.


Jiří Balvín, Hudební televize Óčko
Rostislav Kocman, Approach Communication  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
30.01.2009 • Šest filmových tipů na víkend
29.01.2009 • Historické sestřihy závodů MotoGP a přímý přenos z NASCAR na SPORT 5
28.01.2009 • Teletext České televize nejčtenějším v ČR
28.01.2009 • Prieskum UPC: Ako sa pred TV obrazovkou správajú slovenskí diváci v porovnaní s európskymi
28.01.2009 • Výzkum UPC: Jak si vedou čeští televizní diváci ve srovnání s evropskými
28.01.2009 • Super Bowl na NOVA Sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist