Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 29.02.2024 - 04:12:05   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

TV NOVA a NOVA Sport vysílají MOTO GP a Formuli 1

  Autor: PR Press TV Nova , e-mail: info@nova.cz Přidané: 26.03.2009


Po mnoha letech se přímé přenosy mistrovství světa silničních motocyklů Moto GP stěhují z Eurosportu a ČT na stanice TV NOVA a NOVA Sport. Úspěšným jednáním se podařilo získat exkluzivní smlouvu na vysílací práva pro Českou a Slovenskou republiku, která umožňuje vysílání maximálního množství programů z jednotlivých Velkých cen. Obě stanice zároveň pokračují ve vysílání přímých přenosů Formule 1.


Praha 26. března 2009„Pro TV NOVA je to další důležitý krok, kterým chceme fanouškům přinést ještě více skvělých sportovních zážitků za účasti českých jezdců a potvrdit, že motoristický sport děláme dobře a chceme se mu věnovat dlouhodobě,“ říká generální ředitel TV NOVA Petr Dvořák. Marek Kindernay, ředitel stanice NOVA Sport, dodává: „O získání Moto GP jsme usilovali dlouhou dobu a jsem moc rád, že se nám to nakonec podařilo. Divákům můžu slíbit maximální možné množství přenosů, nejen samotných závodů, ale i kvalifikací a tréninků.“


TV NOVA vysílá kategorii MOTO GP

Na stanici TV NOVA budeme vysílat přímé přenosy nejprestižnější kategorie Moto GP. Ke každému závodu bude vždy připraveno moderované studio, ve kterém shrneme dění v seriálu, a především události ze závodů nižších kubatur.


NOVA Sport ukáže souboje českých závodníků

NOVA Sport se bude věnovat přenosům závodů kategorie 125 cm³ a 250 cm³, které jsou z pohledu diváků zajímavé účastí několika českých jezdců. Kromě samotných závodů se bude NOVA Sport věnovat i tréninkům a kvalifikacím, které budeme vysílat v pátek a v sobotu. Díky spolupráci obou stanic tak divák uvidí všechno podstatné z každého závodního víkendu. Samozřejmostí pak budou reprízy všech závodů na stanici NOVA Sport.


Moderátoři, komentátoři Moto GP

Moderované studio k závodům kategorie Moto GP bude moderovat Ivana Vavřínová, kterou diváci znají ze sportovního zpravodajství Sport 21.

Moderátorský tým bude tvořit čtveřice zkušených komentátorů a velkých příznivců motorek, ve složení Miloš Čihák, Josef Kubíček, Václav Svoboda a Petr Jansa.


Formule 1

Již čtvrtým rokem přinese televize NOVA přímé přenosy nejprestižnější motoristické soutěže světa, Formule 1. Po úspěšných jednáních se podařilo získat exkluzivní vysílací práva na další tři roky, TV NOVA proto bude i nadále Formuli 1 věnovat velký prostor.

TV NOVA odvysílá živě všech 17 Velkých cen. Jejich součástí bude již tradičně moderované studio s aktuálními informacemi a zajímavými reportážemi z motoristického prostředí.

Stanice NOVA Sport nabídne živé přenosy tréninků a kvalifikací, odvysílá také záznamy všech závodů.


Moderátoři, komentátoři F1

Martin Pouva od roku 2005 na Nově připravuje moderované studio k závodům Formule 1, ve kterém motoristickým fanouškům zprostředkovává zajímavosti ze světa Formule 1.

Přímé přenosy závodů budou komentovat spolupracovníci TV Nova pro závody Formule 1 Pavel Turek a Tomáš Richtr.


Michaela Fričová, tisková mluvčí TV Nova


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
27.03.2009 • Víkendové filmové tipy [ 1 ]
27.03.2009 • Přímý přenos ALMS z městské trati St. Petersburg na SPORT 5
26.03.2009 • Souboj o titul EU na NOVA Sport
25.03.2009 • Futbalista roka 2008 v priamom prenose na Trojke
23.03.2009 • Filmové tipy 13. týdne s českou klasikou
22.03.2009 • TV Barrandov sleduje denně více než 440 000 diváků. Nová digitální televize v únoru 2009 přesáhla 2 ratingové body

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist