Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Sobota • 20.07.2024 - 11:02:10   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Magazíny SPORT 5 se představují

  Autor: PR Press SPORT 5 , e-mail: info@sport5.cz Přidané: 03.04.2009


Program jediné české motoristické televize SPORT 5 – to jsou především přímé přenosy, záznamy a sestřihy závodů. Ale programové schéma dotvářejí i atraktivní motoristické magazíny Motorvision a AutoMag, magazíny věnující se motorsportu Racetrack a MotorTip, stejně jako magazín s tematikou motocyklů FIM Moto Show nebo diskuzní pořad O čem se mluví. Tyto magazíny se ve vysílání SPORT 5 objevují pravidelně každý týden. A čemu se věnují?


Magazín Motorvision Motor se zaměřuje na testy všech typů vozů a pravidelně přináší reportáže z nejrůznějších motoristických akcí, ať už je to sraz veteránů anebo milovníků extrémně vysokých rychlostí, který se stal tématem magazínu Motorvision vysílaného v úterý 7. dubna od 18:20 hodin. Jezdci se super-auty se každoročně scházejí v jihoitalském Nardu, aby na zdejší 12,6 kilometru dlouhé testovací trati v rámci podniku Nardo High Speed Event poměřovali možnosti svých vozů a překonávali rychlostní rekordy.

Zatím nesplněným cílem zůstává pro účastníky klání prolomení rychlosti 400 km/h, k níž se ovšem jezdci se svými supervozy přibližují, vždyť nejrychlejším autem ročníku se stalo MTM Audi Bimoto TT, které dosáhlo rychlosti 390,6 km/h. Magazín Motorvision Motor dále předstuje vždy několik civilních vozů, tentokrát to jsou Audi Q7 V12 disponující nejvýkonnějším dieselovým motorem postaveným na bázi dvanáctiválcového motoru prototypu R10, s nímž Audi vítězilo v 24h Le Mans, Le Mans Series i American Le Mans Series, Volvo XC 70, Chevrolet Captive a Mitsubishi L200.

Každou středu od 18:20 hodin má místo v programu SPORT 5 magazín FIM Moto Show, mapující dění v závodech silničních motocyklů, trialu, endura, cross country a dalších disciplín a přinášející novinky ze zákulisí, z týmů i osobního života jezdců. Ve středu 8. dubna se magazín FIM Moto Show v reportáži vrátí k druhému podniku mistrovství světa Superbiků na okruhu Losail v Kataru, který však nedopadl podle představ českého zástupce Jakuba Smrže na Ducati, když po startu z druhé pozice skončil až sedmnáctý. FIM Moto Show přinese také reportáž z podniku FIM MX-1 Motocross World Championship a rozhovor s jezdcem MotoGP Nicky Haydenem (Marlboro Ducati).

Čtvrteční podvečer (od 18:20 hodin) patří ve vysílání SPORT 5 vždy diskuznímu pořadu O čem se mluví. Moderátoři magazínu zvou do studia zajímavého osobnosti, které mají co říct k tématům motoristického sportu, techniky, zákonů a vyhlášek týkajících se motorismu. Ve čtvrtek 9. dubna se překvapivě posadí před kameru a hosty ve studiu O čem se mluví budou komentátoři SPORT 5, kteří představí nejen „své“ závodní série, ale také sami sebe.

Magazín Automag představuje novinky na automobilovém trhu a porovnává je se srovnatelnými modely. V Automagu, který SPORT 5 vysílá ve čtvrtek v 18:50 hodin, se redaktoři vrátí k další ženevské novince, ale především otestují šestou generaci Volkswagenu Golf. Pokusí se zodpovědět otázky, jak se jezdí s moderním dvoulitrovým turbodieselem a převodovkou DSG. Vzápětí se podívají na zoubek dalšímu dvoulitrovému dieselu a v testu BMW 320d s pohonem všech kol xDrive. Skutečně bavorák potřebuje drtivý třílitr nebo mu bohatě stačí i tenhle motor? Odpověď na tuto i další otázky naleznete v pořadu AutoMag na programu SPORT 5.

V programu SPORT 5 se pravidelně v pátek objevuje také čtrnáctideník MotorTip, mapující dění ve všech disciplínách motoristického sportu, konaných v České republice nebo s účastí českých jezdců.


Jak SPORT 5 získat?

SPORT 5 je zařazen do nabídky Sport O2 TV. Je přístupný také klientům UPC ČR sítě – digitální TV a dále v kabelových sítích BKS Capital Partners Praha, HDD Praha, Kabel servis Praha, Planet A Praha, WMS s.r.o. Most, SELF servis Brno, Smart Comp Brno, STARNET České Budějovice, J.Ouda Klášterec nad Ohří, PODA Ostrava, MATTES AD Frýdek-Místek, Kabel Ostrov, s.r.o. Ostrov, Mame Moravské Budějovice, TRI R, a.s. Bratislava a SWAN, a.s. Bratislava.

Kódovaný program SPORT 5 je distribuován na transponderu satelitu ASTRA 1G, na orbitální pozici 23,5 st. vých., frq. 11,876 H, SR 27500, FEC 3/4 a přístup k němu umožňují karty Trade and Technology a Sky Link a karty diGITALlink.


Obr: Diskuzní pořad O čem se mluví s hosty T. Tomečkem a V. Morávkem (Letka Racing Team) a moderátorem K. Špátzalem


PR Press SPORT 5, Zuzana Havelková, BPA sport marketing


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
03.04.2009 • Víkendové filmové tipy s českou komedií
03.04.2009 • Fotbal na NOVA Sport v dubnu 2009
31.03.2009 • Travel Channel v dubnu v Čechách
31.03.2009 • NHL na NOVA Sport v dubnu 2009
30.03.2009 • Filmové tipy pro 14. týden
29.03.2009 • Masters World Tour 1000 na stanici NOVA Sport

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist