Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Středa • 08.12.2021 - 02:21:20   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Pakety a stanice | Články
 

Ve střední Evropě se rozšiřuje distribuce kanálu ID Investigation Discovery

  Autor: PR Press Weber Shandwick , e-mail: info@webershandwick.cz Přidané: 14.09.2009Discovery Networks Central Europe, divize přední světové mediální společnosti zaměřené na populárně naučné programy, oznámila přidání kanálu ID Investigation Discovery do nabídky RCS&RDS v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.


V České republice a na Slovensku se tento populární kanál o vyšetřování a forenzice vysílající 24 hodin denně stal součástí základního balíčku Digi TV. V Maďarsku se objevil v nabídce základního balíčku Digi Kabel a Digi TV, zatímco v Rumunsku je zahrnut v rozšířeném základním balíčku Digi TV Cablu a Digi TV Satelit.

„Ze spuštění ID Investigation Discovery skrze Digi v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku máme velkou radost. Jsme přesvědčeni, že díky svému kvalitnímu obsahu, silné značce i stále rostoucí popularitě forenzního žánru mezi dospělými evropskými diváky přinese kanál něco nového a rychle si získá přízeň a důvěru publika,“ prohlásila Katarzyna Kieli, General Manager, Discovery Networks Central Europe.

ID Investigation Discovery nabízí přitažlivé programové schéma plné poutavých pořadů z oblasti forenzního vyšetřování ze Spojených států a celého světa. Soustředí se na vědecké metody šetření trestných činů i na objasnění skutečných osudů lidí zapletených do jedněch z nejzajímavějších zločinů. Pořady se opírají o dramatické, fakty podložené vyprávění, hloubkovou analýzu vyšetřování a svědectví expertů, kteří popisují důkazy, metody a motivy.

Kanál je určený dospělému, spíše ženskému publiku a nabízí skutečně zajímavé pořady jako Real Emergency Calls (Pravá tísňová volání), emocionálně silné dokumenty, v nichž se přehrávají lidská dramata skrze telefonáty mezi operátory tísňových linek a těmi, kteří volají o pomoc; nebo The Shift (Směna), v níž se sleduje tým detektivů z oddělení vražd americké metropolitní policie. V pořadu Deadly Women (Smrtelně nebezpečné ženy), se zkoumají obsese, chamtivost a pomstychtivost, které vládnou světu vražedkyň.

„Ustavičně pracujeme na rozšiřování distribuce ID Investigation Discovery, který je jednou z klíčových součástí našeho širokého portfolia kanálů. ID má provozovatele kabelových televizí zásobovat kvalitním tematickým obsahem, který by podpořil jejich digitalizační iniciativy. Věříme, že programová nabídka nabitá pro následující měsíce novými atraktivními pořady přitáhne nové diváky a zajistí spokojenost našich obchodních partnerů,“ řekla Kinga Toth, Affiliate Sales Director, Discovery Networks Central Europe.

Investigation Discovery byl spuštěn v USA 27. ledna 2008 a v rámci cílové skupiny žen ve věku 25-54 let je nejrychleji rostoucím kanálem v nabídce amerických kabelových televizí žijících z reklamy. ID Investigation Discovery si zahraniční debut odbyl v Británii v lednu 2009. V regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) byl již spuštěn v České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Rumunsku, Řecku a Turecku.

Společnost Discovery Networks Central Europe provozuje v celém regionu 9 značek kanálů: Discovery Channel, Animal Planet, Discovery World, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery HD, Animal Planet HD, ID Investigation Discovery a Discovery Historia.


O společnosti Discovery Communications

Společnost Discovery Communications (NASDAQ: DISCA, DISCB, DISCK) je světová mediální jednička ve faktografické zábavě, která má ve 170 zemích světa více než 1,5 miliardy kumulativních předplatitelů. Discovery umožňuje lidem objevovat svět a uspokojovat svou zvídavost prostřednictvím více než 100 stanic, z nichž přední místo zaujímají kanály Discovery Channel, Animal Planet, Discovery Science a Discovery HD. Je rovněž předním odběratelem výukových produktů a služeb a může se pochlubit diverzifikovaným portfoliem služeb v oblasti digitálních médií včetně HowStuffWorks.com. V Evropě, na Středním východě a v Africe vysílá třináct obchodních značek společnosti Discovery pro 217 miliónů kumulativních předplatitelů ve 105 zemích ve 24 jazycích.


Martin Stehlík, Weber Shandwick


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
15.09.2009 • Polská veřejnoprávní televize TVP spouští nekódovanou platformu na satelitech ASTRA - aktualizováno [ 2 ]
12.09.2009 • Disney Channel přichází do České republiky: Stovky hostů se připojily k oslavám
12.09.2009 • TVP zahájila zkušební vysílání TV Puls
11.09.2009 • Lokalizácia Disney Channel: Kde sa vyrábajú jednotlivé programy, filmy a seriály?
11.09.2009 • Už za týden začne v České republice a na Slovensku vysílat televizní kanál Disney Channel
07.09.2009 • TV Sljeme z družice Atlantic Bird 3

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist