On line na satCentrum: Daniel Klička - CS Link
Autor: Redakce satCentrum , e-mail: redakce@satcentrum.com Přidané: 17.09.2009
V jubilejním desátém on line chatu odpovídal v úterý 22. 9. 2009 na vaše dotazy Daniel Klička, ředitel společnosti Media Vision, která provozuje satelitní platformu CS Link. Ta právě v těchto dnech přichystala svým abonentům řadu nových, velmi atraktivních programů a představila zcela novou strukturu předplatného.


SatCentrum pokračuje v úspěšném způsobu komunikace se čtenáři webu satCentrum - pravidelně si zve do „horkého křesla“ u počítače zajímavé osoby, které on line odpovídají na dotazy. Položených buď během níže uvedených dvou hodin, kdy je tento chat „live“ anebo které napíšete dopředu jako svou reakci pod tímto textem. Zde pak budou všechny otázky a odpovědi uloženy k pozdějšímu prohlížení a archivované.


V pořadí již desátý on line chat se uskutečil v úterý 22. 9. 2009 v čase 13 - 15 hod.. Na dotazy odpovídal Daniel Klička, ředitel společnosti Media Vision, která provozuje satelitní platformu CS Link. Ta přichystala svým abonentům řadu nových, velmi atraktivních programů a právě v těchto dnech zveřejnila zcela novou strukturu předplatného.


Digitální satelitní televize CS Link poskytuje karty pro příjem českých a slovenských neplacených TV programů a bohatou nabídku placené televize. Signál je šířen ze satelitu Astra v 100% digitální kvalitě a pokrývá celé území České a Slovenské republiky. V současné době má platforma více než 370.000 aktivních karet.


Služby CS Linku:

Karta pro příjem neplacených TV programů - umožňuje sledování 21 celoplošných českých a slovenských televizních programů včetně dvou programů v HD kvalitě (Nova HD, ČT HD). Jednorázová investice do karty s časovým omezením na jeden rok je 699 Kč nebo 1999 Kč za časově neomezenou kartu. To vše bez jakékoli smlouvy nebo závazku.

Placená televize – nabízí celou škálu atraktivních televizních programů s možností předplatného na různě dlouhá období. Zákazník si může zvolit z mnoha zvýhodněných programových kombinací nebo si předplatit pouze jediný samostatný kanál, což nabízí pouze platforma CS Link.


Historie CS Linku:

rok 1996 - vznik platformy
říjen 2008 – společnost Media Vison s.r.o. přebírá platformu CS Link
prosinec 2008 – nové vedení společnosti
červen 2009 – změna vlastnické struktury společnosti, pronájem 4. transpondéru, zařazení Nova HD


Novinky:

Nové programy – přidáno 8 nových placených TV programů a 1 HD (ČT HD) program do základní nabídky neplacené televize na všechny karty

Nová programová struktura – od 15. 9. v nabídce 7 zvýhodněných programových kombinací, balík Géčko nahrazen rozšířeným balíkem Total a vznik menších tematických balíčků

Nová revoluční služba na trhu digitální televize – možnost sestavení vlastního balíku z oblíbených TV programů

Nové možnosti úhrady předplatného – přímé inkaso z účtu a SIPO

Nový tým – posílení týmu

Nové prostory – stěhování do nového moderního Business parku Futurama v pražském Karlíně


Programová nabídka CS Link:

Neplacené - ČT1, ČT HD, ČT2, TV Nova, Nova HD, Nova Cinema, Prima, Prima COOL, TV Barrandov, ČT4, STV1, STV2, STV3, TV JOJ, TV Markíza, ČT24, TV Óčko, TV Public, TV Noe, TA3, Z1

Placené - National Geographic Channel, National Geographic Wild, Spektrum, DoQ, Fishing & Hunting Channel, Eurosport, Sport1, Sport2, SPORT 5, Nova Sport, Disney Channel, Minimax, CSmini, CSFilm, HBO, HBO2, Cinemax, FILM BOX, FILMBOX EXTRA, Film+, AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime, XXX Xtreme, LEO TV


Redakce satCentrum, s podklady Media Vision, aktualizováno 22. 9. 2009 v 15:00 hod.Navštivte i předchozí chaty na satCentrum:


- Erika Luzsicza - IKO Cable

- Václav Mozer a Jana Kotábová - Chello Central Europe

- Eva Sedláčková a Lada Dobrkovská - CHANNELS

- Martin Mrnka - Z1

- Jiří Balvín - Óčko

- Marek Kindernay - Nova sport

- Jiří Hojgr - SPORT 5

- Michal Šíma - Eurosport CZ

- Jaromír Glisník - TradeTec


 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/3615/on-line-na-satcentrum-daniel-klicka-cs-link/