Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Čtvrtek • 25.07.2024 - 14:13:31   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Online chat | Články
 

On line na satCentrum: Janis Sidovský - TV Barrandov

  Autor: Redakce satCentrum , e-mail: redakce@satcentrum.com Přidané: 08.10.2009V dalším on line chatu odpovídal na vaše dotazy dne 13. 10. 2009 Janis Sidovský, ředitel marketingu a PR a místopředseda představenstva české digitální TV Barrandov, která chce být alternativou ke stávajícím komerčním televizím.SatCentrum pokračuje v úspěšném způsobu komunikace se čtenáři webu satCentrum - pravidelně si zve do „horkého křesla“ u počítače zajímavé osoby, které on line odpovídají na dotazy. Položených buď během níže uvedených dvou hodin, kdy je tento chat „live“ anebo které napíšete dopředu jako svou reakci pod tímto textem. Zde pak budou všechny otázky a odpovědi uloženy k pozdějšímu prohlížení a archivované.

TV Barrandov je česká digitální televize, která zahájila vysílání 11. ledna 2009 v 11:01 hodin. Majitelem je skupina akcionářů, přičemž největší podíl má akciová společnost Moravia Steel. TV Barrandov chce být alternativou ke stávajícím komerčním televizím a zaměřuje se na diváka nad třicet let. Majitelem licence k vysílání je akciová společnost Barrandov Televizní Studio.

K nejúspěšnějším pořadům vlastní tvorby patří Politická střelnice Zuzany Bubílkové, Talk show Jana Saudka, show Královny popu nebo sitcom Ivana Mládka Cyranův ostrov. Pozornost vzbuzuje i akvizice – filmy z americké i evropské tvorby, seriály, přírodopisné dokumenty a pravdivé příběhy.

TV Barrandov vysílá v multiplexu 2, je dosažitelná přes satelit, kabel i IPT: Momentálně signál pokrývá 59% území České republiky a sledovanost osciluje mezi 2 – 3% v celodenním průměru, což byl cíl managementu pro první rok vysílání.


Do horkého křesla usedl v úterý 13. 10. 2009 v době 13 - 15 hod. Janis Sidovský, ředitel marketingu a PR a místopředseda představenstva TV Barrandov.

Janis Sidovský je jeden z nejúspěšnějších specialistů na PR a marketing v šoubyznysu. Od roku 1993 spolupracoval s většinou hvězd české populární hudby, divadla a muzikálu. Autorsky a producentsky se podílel na řadě televizních programů, je držitelem tří platinových desek. Od podzimu 2007 přednáší na katedře sociální a masové komunikace University J. A. Komenského v Praze. V lednu 2008 se stal mluvčím TV Barrandov, od března 2008 působí jako ředitel marketingu a PR TV Barrandov a v červnu 2008 byl zvolen místopředsedou představenstva Barrandov Televizní Studio a.s.Navštivte i předchozí chaty na satCentrum:

- Jaromír Glisník - Skylink

- Daniel Klička - CS Link

- Erika Luzsicza - IKO Cable

- Václav Mozer a Jana Kotábová - Chello Central Europe

- Eva Sedláčková a Lada Dobrkovská - CHANNELS

- Martin Mrnka - Z1

- Jiří Balvín - Óčko

- Marek Kindernay - Nova sport

- Jiří Hojgr - SPORT 5

- Michal Šíma - Eurosport CZ

- Jaromír Glisník - TradeTec  Sdílet:      

Verze pro tisk


  "on line chat"

• ® jan - Dobrý den, někde jsem se dočetl, že by měl Mládkův Cyránův ostrov skončit. Pokud ano, připravujete nějaký jiný český sitcom? Dík za odpověď!
Cyranův ostrov patří k 5 nejsledovanějším pořadům vlastní tvorby od počátků měření sledovanosti TV Barrandov peoplemetry. Díky tomuto úspěchu uvažujeme o jeho pokračování.

• ® Zack - Dobrý den,
děkuji mnohokrát za reality show Pekelná kuchyně a Drtivá porážka, jsou to opravdu skvělé pořady a moc se u toho bavím. Chci se zeptat, zda neplánujete i nějaké další zahraniční reality show, popřípadě navázání novými řadami předešlých reality show. Popřípadě nějaké své vlastní (například česká verze Big Brother, Survivor, Amazing Race, Wipeout aj.).
Děkuji moc za odpověď.

Pekelná kuchyně končí 3 řadou a měla slušný ohlas. Uvažujeme o koupi podobného formátu na příští rok, ale je předčasné o tom konkrétně mluvit. Vlastní reality teď neplánujeme.

• ® ejaneo - Dobrý den. Zjistil jsem, že po konci třetí řady Pekelné kuchyně již zase budou dokumenty. Nemohli byste dokumenty nechat na víkend a vysílat něco podobného jako Pekelnou kuchyň?
Po Pekelné kuchyni nasazujeme přírodopisné dokumenty, které dosahovaly dobré sledovanosti, přestože jde o velmi exponovaný čas. Určitě si v nabídce vyberete.

• ® ejaneo - Četl jsem rozhovor s Adrianou Kronerovou a psalo se tam, že Barrandov uvažuje o "comebacku" Profesionálů, co je na tom za pravdu?
To jste četl správně ;) Uvažujeme. Seriál mě pozvolný náběh, repríza byla nakonec sledovanější než premiéra. A fungoval i na internetu.

• ® Zdimera - Pane Sidovský, ztratil se pořad Knor Time. Je to dočasné nebo definitivní?
Miloše Knora uvidíte v pořadu Sametové hašteření, kde bude se Zuzanou Bubílkovou glosovat uplynulých 20 let od listopadové revoluce. Sledujte náš program http://www.barrandov.tv/program

• ® ejaneo - Nedávno jsem se Vás prostřednictvím chatu na denik.cz ptal, zda neuvažujete o používání verze loga s nápisem pod hvězdou na televizní obrazovce místo této roztáhlé verze. Řekl jste, že to přednesete na poradě. Nemáte nějaké novinky ? :)
Dobrý den, díky za připomenutí. Už jsme o tom s kolegy hovořili, existuje verze nápisu jména TVB vedle hvězdy i pod hvězdou. Momentálně verzi interně testujeme.

• ® kvasnak - Dobrý den. Zajímalo by mě, zda plánujete ve vaší televizi zařadit nějaké katastrofické filmy. Díky za odpověď.
Sledujte naši programovou nabídku, ve které najdete i katastrofické filmy. Aktuálně chystáme Film – Mravenčí invaze – 25.11.
Dokumenty přírodní katastrofy– Tsunami - 15.12. - Uvnitř tornáda – 16.12.

• ® ejaneo - Chtěl bych se zeptat zda neplánujete zařadit sitcom Little Britain (Malá Velká Británie).
O jeho nasazení zatím neuvažujeme.

• ® mouse - Dobry den mate dobre pořady a serialy budete davat nějake dalši holandske a francouzke krimi serialy diky za odpověd
Francouzské seriály, jako třeba Žena zákona nebo Ženská spravedlnost, budou pokračovat. A navíc od listopadu 2009 nabídneme Komisaře Maigreta, což se dozvídáte mezi prvními. :)

• ® hudek - Dobry den, na diskuzich jsem se docetl, ze jste mluvili o vysilani v HD...chtel bych se zeptat, jestli je to pravda, popr. kdy chcete zavest vysilani v HD na satelitu? a zda HD formu hodlate zpoplatnit. Predem dekuji za odpovedi
Všem, kteří se ptají na HD vysílání - TVB je v HD kvalitě už nyní u některých kabelových operátorů (např. UPC Digital, RIO...). O zařazení na satelit v HD kvalitě jednáme.

• ® jan - Prý připravujete se slovenskými kolegy seriál Nikdy neříkej nikdy. O čem bude a kdy se objeví na TV Barrandov?
Připravujeme, ale je předčasné o tom mluvit. Nikdy neříkám nikdy, takže až příjde správný čas, vše zveřejníme. Děkuji za Vaše dotazy a zase někdy nashledanou.

VHR - Dobrý den, uvažujete o nějakém větším zábavném pořadu, jako byla startovní revue režiséra Adamce - třeba na Silvestra? Takové pořady už z našich televizí zmizely, a jen se reprízují Televarieté, Zlaté mříže či Horoskopičiny. Zájem diváků by o něj byl, myslím velký. A ještě k seriálům, jaké "totalitní" československé seriály by se mohly na obrazovce TV Barrandov objevit? Napadá mne Sanitka, Žena za pultem, Vivat Beňovský, Spadla z oblakov pro děti a řada jiných... Děkuji za odpověď, moje tchýně TV Barrandovu moc fandí a když jde Komisařka, Sladká Laura či nějaký romantický film, "blokuje" televizi v obýváku jen pro vaši televizi :)
Pokud jde o hudebně zábavné pořady, největší úspěch zatím měly Královny popu, které se staly 3. nejsledovanějším pořadem vlastní tvorby od počátku měření sledovanosti TVB peoplemetry. Právě dnes natáčíme záznam koncertu Lucie Bílé, který odvysíláme 7.11. ve 20:20 a plánujeme i další zábavné pořady.
Zájmu Vaší tchýně o Sladkou Lauru věřím, dosahujeme v té době 10% share! Doufám, že se účastnila soutěže o návštěvu na natáčení 1.000 epizody v Mnichově :good:

• ® ejaneo - Moc děkuji za seriál Odsouzené. Musím uznat, že si nemůžu vybavit uvěřitelnější seriál a navíc s tak skvělým hereckým obsazením. Jak se mu daří ve sledovanosti?
Dobrý den, těší mne, že se vám seriál líbí. Odsouzené vykazují solidní výsledky, když uvážíme, že jde o seriál bez bulvárních hvězd a 80% dialogů zní ve slovenštině. Jejich share osciluje kolem 1,6%, některé díly ale přesáhly i 2,1%. Překvapivý úspěch dosahují na našem webu, například poslední díl spustilo na 15.000 uživatelů. jednotlivé epizody spustíte zde: http://www.barrandov.tv/49150-odsouzene?s=Video

• ® denis555 - Dobry den,
chcel by som sa opytat ci planujete aj TV Barrandov dat aj na DIGI TV ?? Dakujem

Vedeme dlouhá a zatím nekonečná jednání. zatím nás nalaďte v jiné platformě - přes set top box, satelit nebo kabel. Nebo v IPTV. mapu pokrytí a jednotlivé možnosti příjmu signálu TV Barrandov najdete zde: http://www.barrandov.tv/jak-nas-naladit

satCentrum - Tak to byl úplně poslední dotaz v dnešním chatu on line, děkujeme všem za dotazy a panu Sidovskému za jeho odpovědi. Televizi Barrandov pak přejeme hodně spokojených diváků! Na shledanou někdy příště!
.


Další články z rubriky:
28.09.2009 • On line na satCentrum: Jaromír Glisník - Skylink
17.09.2009 • On line na satCentrum: Daniel Klička - CS Link
23.08.2009 • On line na satCentrum: tématické stanice distribuované společností IKO Cable
04.08.2009 • On line na satCentrum: tématické stanice distribuované společností Chello Central Europe
18.06.2009 • On line na satCentrum: tématické stanice distribuované společností CHANNELS
01.07.2008 • On line na satCentrum: Martin Mrnka - Z1


zpět nahoru


¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤ Cookies nastavení ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist