Promo 1 000 000: ochutnávka Skylink programů za SMS na 10 dní, HBO HD na 30 dní
Autor: Redakce satCentrum/Skylink , e-mail: skylink@skylink.cz Přidané: 30.03.2010
Skylink, největší a nejrychleji rostoucí satelitní služba v České republice a na Slovensku dosáhne během několika příštích dní významné mety - 1 000 000 aktivních dekódovacích karet Skylink. Současný aktuální počet můžete sledovat on line na počítadle na banneru na titulní stránce webu satCentrum.


Při příležitosti tohoto významného milníku připravuje Skylink pro své zákazníky dárek v podobě ochutnávky volitelných programů BEZ POPLATKŮ a BEZ ZÁVAZKŮ.

Bezplatné promo vysílání placených programů na 10 dní (v případě HBO HD na 30 dní) budou moci uživatelé na své kartě aktivovat jednoduše zasláním textové SMS zprávy z mobilního telefonu.

O této "ochutnávce" Skylink zatím informuje pouze v novém jarním čísle Magazínu Skylink, který v těchto dnech dostávají abonenti služby do svých schránek, oficiálně bude zveřejněná v nejbližších dnech, redakce satCentrum předpokládá, že akce se vyhlásí s účinností od 1. dubna 2010, kdy budou také aktivovány nové programy v nabídce, včetně HBO HD. Promo akce s ochutnávkou bude platit do 31. 5. 2010. Start akce zveřejní Skylink na webu satCentrum a na svých stránkách tiskovou zprávou.


Textové zprávy se budou po vyhlášení akce posílat na telefonní číslo 903 55 07 v ČR a 7017 na Slovensku.

Tvar SMSky pro aktivaci:

HBO HD na 30 dní ...............SKYLINK HBOHD číslo karty bez mezer
MULTI na 10 dní...................SKYLINK MULTI číslo karty bez mezer
HD PLUS na 10 dní ..............SKYLINK HD číslo karty bez mezer
HBO + Cinemax na 10 dní ....SKYLINK HBO číslo karty bez mezer
CS FILM na 10 dní ...............SKYLINK CSF číslo karty bez mezer

Po odeslání zprávy přijde potvrzovací SMSky a během několika minut budou na kartě Skylink příslušné programy aktivovány.

Cena jedné SMS činí 7 Kč (v ČR), resp. 0,40 EUR (na Slovensku)

Ochutnávku každého balíčku bude možné využít pouze jednou, podmínkou pro využití je odpovídající technické vybavení - pro příjem programů balíčku HD PLUS a programu HBO HD to je HD satelitní přijímač a HD televizor, displej či projektor.


Skylink je česko-slovenská satelitní platforma s nejdelší tradicí. Navazuje na značky Czech Link a TRADE and TECHNOLOGY v České republice a na značku Slovak Link na Slovensku.


Připravila redakce satCentrum podle podkladů v Magazínu Skylink - jaro 2010, 30. 3. 2010

 
© satCentrum :: Česko-Slovenská satelitní a TV doména
http://www.satcentrum.cz/clanky/3869/promo-1-000-000-ochutnavka-skylink-programu-za-sms-na-10-dni-hbo-hd-na-30-dni/