Zpravodajství TV info Škola TV program Firmy Bazar Diskuse

satCentrum


Česko-Slovenská
satelitní a TV doména
česká verze    slovenská verzia
 
 Pátek • 20.05.2022 - 13:04:51   satCentrum najdete také na:      
Nastav barvu

Vyhledávání


TV infoRubriky
Z domova
Ze světa
Pakety a stanice
Změny parametrů
Neoficiální příjem
Softwarové novinky
Technika
Online chat
Program

Užitečné odkazy:

Naše ikonky pro Vaše stránky
 
SAT info - Program | Články
 

Ropná katastrofa v Mexickém zálivu – Filmový štáb National Geographic Channel je u toho!

  Autor: PR Press Channels , e-mail: info@channels.cz Přidané: 07.06.2010V úterý 8. června od 21.00 hod. uvede National Geographic Channel zbrusu nový dokument s názvem Záchranná akce speciál: Ropná katastrofa v Mexickém zálivu.Po nedávno vysílaném exkluzivním dokumentu o erupci islandské sopky v pořadu Popelový chaos: Anatomie sopečné erupce nyní National Geographic Channel opět briskně reaguje na aktuální dění ve světě.

Tentokrát dorazil tým filmařů National Geographic Channel na místo přírodní katastrofy v Mexickém zálivu bezprostředně po jejím vypuknutí, aby svým divákům zprostředkoval průběh záchranných prací po výbuchu vrtné plošiny Deepwater Horizon a zdokumentoval rozsah této tragédie stejně jako její dopad na životní prostředí.

Více informací o filmu Záchranná akce speciál: Ropná katastrofa v Mexickém zálivu stejně jako fotografie a videa naleznete na www.natgeotv.com/cz nebo na Facebook stránkách NGC: http://www.facebook.com/pages/National-Geographic-Channel-Ceska-republika-a-Slovensko/101246399917496.

Premiéru dokumentu sledujte na NGC 8. června od 21.00 hod, v repríze pak 9. června (v 09.00 a 14.00 hod.), 10. června (v 19.00 hod.), 13. června (v 19.00 hod.), 15. června (v 09.00 a ve 14.00 hod.), 18. června (v 19.00 hod.), 19. června (ve 12.00 hod.), 26. června (v 17.00 hod.), 27. června (v 07.00 hod.).


National Geographic Channels International

National Geographic Channel je výzvou pro diváky, aby přehodnotili své vnímání televize a světa, a to prostřednictvím chytré a inovativní programové skladby. Je oknem do světa a svými zábavnými, vzdělávacími a podmanivými dokumenty spojuje lidi na globální úrovni. Vlastníky společnosti jsou National Geographic Television (NGT) a FOX Entertainment Group. NGCI se podílí na závazku National Geographic Society vůči vědě, ochraně přírody a vzdělávání prostřednictvím svým šesti programů: National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, Nat Geo Adventure a Nat Geo Music.

Celosvětově, National Geographic Channel (včetně NGC U.S., což je společný podnik NGT a Fox Cable Networks Group) vysílá do více než 320 millionů domácností v 166 zemích a 34 jazycích. V Evropě má rozsah 43 milionů domácností ve 39 zemích s programy v 18 jazycích. Pro více informací navštivte www.natgeotv.com/cz.


Channels

Marketingová a distribuční společnost CHANNELS je dynamická a rozrůstající se firma působící na českém a slovenském trhu od roku 2003. Specializujeme se na oblast vysílání, distribuce a marketingu tematických televizních stanic. S ohledem na stabilitu, tradici a dlouholeté zkušenosti vlastníků televizních společností přinášíme nejen kvalitní obsah vysílání, ale jsme schopni zajistit i služby s ním související v oblastech marketingu a reklamy.


Lada Dobrkovská, Channels, zastoupení National Geographic Channel v ČR a SR


  Sdílet:      

¤   počet komentářů k tomuto článku: 0   ¤

Verze pro tisk
Další články z rubriky:
05.06.2010 • Červnové premiéry na HBO Comedy a HBO Digital
04.06.2010 • MS ve fotbalu 2010 v ČT: Vysoké rozlišení a prostorový zvuk
04.06.2010 • Přímý přenos Filmových cen MTV již v pondělí
03.06.2010 • Dětský den v ZOO s televizí JIM JAM
03.06.2010 • Červnové seriály na AXN Sci-Fi a AXN Crime
02.06.2010 • ARD ukončí šíření signálu z družice Hot Bird společnosti Eutelsat

  Komentáře:

ERROR

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Přihlašte se: Přihlášení.

V případě, že ještě nejste u nás registrován, můžete se místo registrace přihlásit svým účtem přes:
Facebook, Twitter, Google. .

Pokud nejste doposud zaregistrovaný, vytvořte si registraci s vlastním uživatelským jménem (nickem): Registrace.zpět nahoru


¤ Nastavit jako domovskou stránku ¤ Přidat k oblíbeným ¤ Napište nám ¤ Reklama ¤ Mapa stránek ¤
Všechna práva vyhrazena! - VHR, Kvasice & COM, Banská Bystrica - All rights reserved! TOPlist